درباره ما

 

میلوژی چیست؟

میلوژی سامانه ای مبتنی بر مجموعه‌ای از کارهای کوچک و عملی است که بر اساس ویژگی‌های شخصیتی و علایق شخصی تان به شما پیشنهاد می شود! ریشه‌های علمی میلوژی از روانشناسی،علوم رفتاری، مدیریت و علوم اجتماعی تغذیه می شود و در ساختارش از جدیدترین روش‌های روز دنیا جهت انگیزه بخشی، حفظ و تداوم عادات مثبت استفاده شده است.

میلوژی سعی دارد تا با همراه کردن دانش های مختلف و روشهای آماری-تحلیلی نوین و همچنین بهره گیری از حوزه خودآگاه افراد، نمایی هر چه واقعی تر به کسانی که می خواهند خود و دیگران را بهتر بشناسند ارائه دهد و به رشد و توسعه فردی افراد کمک کند. در واقع هر شخص با همراهی میلوژی می تواند کیفیت زندگی خود را بهبود ببخشد و برای مقابله با مشکلات احتمالی در محیط کار، روابط، زندگی مشترک و … مهارت های لازم را کسب کند.

 

میلوژی از سال 1394 فعالیت خود را در حوزه روانشناسی و آزمون های شخصیت شناسی شروع کرده است و از سال 1395 به عضویت مرکز رشد فناوری دانشگاه فردوسی مشهد درآمده است. تا کنون بیش از 45000 کاربر در سایت و اپ میلوژی عضو شده اند و آزمون های مختلف روانشناسی را بسته به نیازشان انجام داده اند.

همچنین رفته رفته با درک احساس نیاز مخاطب به دانش هر چه بیشتر از خود، علاوه بر تست های روانشناسی کارگاه های آموزشی نیز در خصوص موضوعات مختلف روانشناسی و خود شناسی با اساتید مطرح در این حوزه برگزار شده است

 

تیم ما

مسعود اردکانی مقدم

بنیانگذار و مدیر عامل

حميد سالاری

متخصص بک اند و مدیر تیم فنی

نرگس حیدری

کارشناس روابط عمومی

فرزاد زرین کوب

کارشناس سئو و محتوا

امیرحسین میرشاهی

کارشناس محتوا و گوینده