گزارش مشاغل نو ظهور سال 2020

معرفی توسط گای برگر، اقتصادان اصلی

من برای حضور در سومین گزارش سالانه مشاغل نوظهور ایالت متحده در لینکدین هیجان‌زده هستم که مرکز درخششی در تجربه مشاغل با پیشرفت شگرف و بررسی این روند برای نیروی کار به چه معناست. با استفاده از اطلاعات لینکدین، ما قادر به تشخیص 15 شغل برتر که در 5 سال گذشته ظهور کرده‌اند، هستیم، و همچنین مهارتهای منحصر به فردی که آن‌ها مرتبط هستند و نگاهی به صنایع و شهرهایی که این نیروی‌کار نوظهور را استخدام می‌کنند.

در گزارش امسال، نقش هوش مصنوعی و علم داده در هر صنعتی گسترش می‌یابد. همچنین روباتیک، یک بخش نوظهور از صنعت هوش مصنوعی 2/1 تریلیون دلار، نیز در این گزارش در جایگاه اول ظاهر شده است. توسعه‌دهنده بلاکچین تغییری نکرد که ممکن است با کاهش سریع محبوبیت بیت‌کوین و دیگر ارزهای رمزنگاری شده تعجب آور نباشد.

بنابراین این چه معنایی برای شما می‌تواند داشته باشد؟ در این مرحله، اکثر نیرو‌های کار در تخصص نوظهور هوش مصنوعی فعالیت نمی‌کنند ولی این بدان معنا نیست که هیچ‌کس را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد. هوش مصنوعی نیازمند این است که کل نیرو‌ی کار مهارت‌های جدید را یاد بگیرند خواه اینکه با نقش فعلی موجود، به روز باشید یا اینکه در نتیجه اتوماسیون یک حرفه جدیدی را دنبال کنید.

با اشتراک‌گذاری بینش‌ها درباره انواع نقش‌ها که به سرعت تحت تغییرات قرار می‌گیرند، ما میخواهیم مطمئن شویم که متخصصان و شرکت‌ها قادر به آماده شدن برای دنیای جدید کار و حرفه هستند. در ادامه به بررسی بیشتر شغل‌های نوظهور لینکدین سال 2020 پرداخته شده است.
مسیر شغلی

روند شغلی ایالات متحده سال 2020

اطلاعات و هوش مصنوعی باعث نمایش هر چه بهتر گزارش مشاغل نوظهور ما می‌شوند اما نقش‌های فروش و مراقبت‌های بهداشتی نیز مورد توجه قرار گرفته است. در اینجا روندهای شغلی برتر از این لیست سال آورده شده است:

پیشرفت علم داده و آغاز جایگزینی نقش‌های ارثی

با کمال تعجب، علم داده رشته‌ای است که در مقیاس عظیم شاهد رشد مداوم است اما اطلاعات ما نشان می‌دهند که متخصصان علم داده ممکن است به طور سنتی مسئولیتشان توسط آمارگران در برخی صنایع افزایش یابد مانند بیمه، افزایش میزان تولید برای آینده.

افزایش پوشش بیمه برای سلامت روان منجر به افزایش تقاضا برای متخصصان سلامت رفتاری

از سال 2015، رشد استخدامی برای تکنسین‌های سلامت رفتار به طور متوسط نسبت سال به سال 32% افزایش یافته است. همچنین این یکی از تنها مشاغلی است در لیست امسال که به مدرک 4 ساله نیاز ندارد.

برای مهندس بودن هیچ وقت بد نیست.

مهندسی به هیچ وجه حرفه جدیدی نیست اما نقش مهندسی در هیئت مدیره همچنان شاهد رشد چشمگیری است. بیش از 50% لیست این سال از نقش‌های مرتبط با مهندسی و توسعه، با پیدایش رشته نوظهور رباتیک برای اولین بار تشکیل شده است.
مشاغل نوظهور

روند صنعتی ایالات متحده سال 2020

یادگیری آنلاین برای اقامت اینجاست.

صنعت آموزش الکترونیکی چند میلیارد دلاری در حال مصرف است، و برای آماده شدن در حال استخدام است. اطلاعات لینکدین نشان می‌دهد که صنعت در حال افزایش استعداد فناوری و فروش است که نشان دهنده روند پیوسته تقاضای مشتری برای این نوع مسائل است.

آینده صنعت تکنولوژی شدیدا به مهارت‌های مردم وابسته است.

تعداد کمی از نقش‌های آورده شده در این گزارش صاحب محصول، متخصص موفقیت مشتری و نماینده توسعه فروش در صنعت فناوری تقاضای بالایی دارند. آینده چیزهایی مانند نرم‌افزار به عنوان یک سرویس (SaaS)، یک صنعت 278 میلیارد دلاری، به مهارت‌های مردم وابسته است (که نمی‌تواند خودکار شود) و با تکنولوژی‌های جدید با موفقیت تکمیل خواهد شد.

اتومبیل‌های هوشمند در حال آمدن است.

صنعت خودرو برای هوش مصنوعی در قالب‌های مهندسین رباتیک، دانشمندان علم داده و متخصصان هوش مصنوعی استخدام میکند. در رقابت ساخت اولین ماشین خودران (self-driving car)، سرمایه‌گذاری در این زمینه استعدادی بیانگر آشکار این است که حمل و نقل هوشمند بخشی از موج بعدی نوآوری هوش مصنوعی است.

روند موقعیتی ایالات متحده سال 2020

شهرهای ثانویه شغل دارند.

هزینه پایین زندگی و دسترسی گسترده کار از راه دور (دور کاری) فرصت‌هایی را در تعدادی از اقتصادهای کوچکتر ایالات متحده ایجاده کرده است. شهرهای برتر ثانویه با بازارهای شغلی نوظهور عبارتند از: آستین ، رالی-دورام، پیتسبورگ، پورتلند و شارلوت.

فناوری واشنگتن D.C را به دست می‌گیرد.

درحالیکه ممکن است دولت ایالات متحده استخدامی انجام ندهد، واشنگتن D.C. و متروهای اطراف، همگی استعداد‌های فنی از جمله حرفه ای‌های هوش مصنوعی، امنیت سایبری، علم داده را جذب کردند.

دور کاری به جریان اصلی مبدل می‌شود.

دورکاری قبلا یک امتیاز (perk) در نظر گرفته می‌شد که به سرعت برای بسیاری افراد یک اولویت قرار گرفت. بیش از 40% نسل جدید، کسانی‌اند که اکنون بزرگترین نسل نیروی کار را تشکیل می‌دهند، اظهار دارند که انعطاف‌پذیری برای کار از هر جایی، زمانی که فرصت‌های شغلی ارزیابی می‌شوند یک اولویت است و شرکت‌هایی که توجه می‌کنند: آمازون، سلامت CVS، و امریکن اکسپرس، همه به تعداد قابل توجهی از فرصت‌های دور‌کاری می‌بالند.

مشاغل نوظهور

15 شغل نوظهور برتر در ایالات متحده

#1 رشد سالانه 74%

متخصص هوش مصنوعی

آنچه باید بدانید:

هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی هر دو مترادف با نوآوری شده‌اند و اطلاعات ما نشان می‌دهد که آن چیزی جز یک همهمه نیست. رشد استخدامی این نقش در 4 سال گذشته 74% به صورت سالانه پیشرفت داشته است و عناوین مختلفی را در فضا شامل می‌شود که همگی علیرغم اینکه در صنایع، از جمله هوش مصنوعی و مهندسی یادگیری ماشین، گسترش می‌یابد، مجموعه بسیار خاصی از مهارت‌ها را دارند.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

یادگیری ماشین، یادگیری عمیق، تنسورفلو، پایتون، پردازش زبان طبیعی

مکان‌های حاوی این حرفه:

منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، نیویورک، بوستون، سیاتل، لس‌آنجلس

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

نرم‌افزار رایانه، اینترنت، خدمات و فناوری اطلاعات، آموزش عالی، مصرف‌کنندگان الکترونیک (لوازم برقی)

#2 رشد سالانه 40%

مهندسی رباتیک

آنچه باید بدانید:

رباتیک یک صنعت پر تب و تاب است. UiPath, یکی از محبوب‌ترین راه‌حل‌های رباتیک، فقط  میلیارد دلار ارزش داشته است و به طور کلی پیش‌بینی می شود صنعت این حرکت رو به رشد را ادامه دهد. فرصت‌های شغلی در مهندسی رباتیک می‌توانند به طور وسیعی بین نقش‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری متغیر باشند و اطلاعات به ما نشان می‌دهد که تلاش مهندسان بر روی هر دو گونه ربات فیزیکی و مجازی رو به افزایش است.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

اتوماسیون فرآیند رباتیک، UiPath، منشور آبی، اتوماسیون در هر نقطه، رباتیک

مکان‌های حاوی این حرفه:

منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، نیویورک، واشنگتن D.C.، بوستون

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

خدمات و فناوری اطلاعات، اتوماسیون صنعتی، نرم‌افزار رایانه، خدمات مالی، خودرو

#3 رشد سالانه 37%

متخصص علم داده

آنچه باید بدانید:

علم داده یکی دیگر از حوزه‌هایی است که مدت 3 سال اجرایی در صدر لیست مشاغل نوظهور قرار دارد. این یک تخصص است که به طور قابل توجهی در تمام صنایع رشد می‌کند. اطلاعات ما نشان می‌دهد که قسمتی از این رشد احتمالا می‌تواند مربوط به تکامل مشاغل قبلی موجود مانند آمارشناسان، و افزایش اهمیت بر داده‌های تحقیقات دانشگاهی باشد.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

یادگیری ماشین، علم داده، پایتون، R، آپاچی اسپارک

مکان‌های حاوی این حرفه:

منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، نیویورک، واشنگتن D.C.، سیاتل، بوستون

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

خدمات و فناوری اطلاعات، نرم‌افزار رایانه، اینترنت، خدمات مالی، تحصیلات عالی

#4 رشد سالانه 35%

مهندس فول استک (همه فن حریف)

آنچه باید بدانید:

در حالیکه یک حرفه جدیدی نیست، ولی سرعت سریع تغییرات در تکنولوژی، توسعه‌دهندگان همه فن حریف(فول استک) را برای هر شرکتی یک دارایی باارزش کرده است. نه تنها این دومین سالی است که این نقش باعث ایجاد لیست شغل‌های نوظهور شده است، بلکه از سال 2015 رشد استخدامی برای این حرفه هر سال 35% و از طیف وسیعی از زمینه‌های مهندسی و توسعه‌دهنده بوده است.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

React.js، Node.js, جاوا اسکریپت، AngularJS (آنوگولار جی‌اس)، Cascading Style Sheets (برگه‌های سبک آبشاری) (CSS)

مکان‌های حاوی این حرفه:

منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، نیویورک، لس آنجلس، بوستون، واشنگتن D.C.

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

نرم‌افزار رایانه، خدمات و فناوری اطلاعات، اینترنت، خدمات مالی، تحصیلات عالی

#5 رشد سالانه 34%

مشاغل نوظهور

مهندس قابلیت اطمینان سایت

آنچه باید بدانید:

اگر تا به حال در شگرف بودید که چه کسی اطمینان می‌دهد برنامه‌هایی که شما استفاده می‌کنید همیشه درحال اجرا هستید، بیشتر از این فکر نکنید. مسئول تضمین برای این امر که فرآیندهای عملیاتی و توسعه به طور هموار در حال اجر هستند، احتمالا تقاضا را برای این حرفه تا زمانی که ما در زندگی روزمره خود از تکنولوژی استفاده می‌کنیم، افزایش خواهد داد. به عنوان یک امتیاز، مهارت‌های مورد نیاز به نقش‌های مهندسی متفاوت بسیاری از قبیل مهندسی کلاود و مهندسی فول استک قابل انتقال است.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

خدمات وب آمازون، Ansible, کوبرنتیز (Kubernetes)، محصولات Docker، Terraform

مکان‌های حاوی این حرفه:

منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، نیویورک، سیاتل، بوستون، واشنگتن D.C.

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

اینترنت، نرم‌افزار رایانه، خدمات و فناوری اطلاعات، خدمات مالی، مصرف‌کنندگان الکترونیک (لوازم برقی)

#6 رشد سالانه 34%

متخصص موفقیت مشتری

آنچه باید بدانید:

همچنان که رشد خدمات فناوری که نیازمند به پشتیبانی دستی هستند، ایجاد شده است، نقش‌های موفقیت مشتری نیز در حال شکوفایی هستند.گزارش قبلی نشان داده که پست‌های شغلی در لینکدین برای مدیریت موفقیت مشتری در ایالات متحده در سال 2018 34% رشد داشته و 72% متخصصانی که هم اکنون در این نقش در صنعت IT و نرم‌افزار هستند. معمولا این متخصصان ترکیبی از مهارت‌های نرم و سخت را دارا هستند، چنانکه آنها وظیفه هم درک فناوری و هم مدیریت ارتباط با مشتری را دارند.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS)، نیروی فروش، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت کاربری، حفظ و نگهداری مشتری

مکان‌های حاوی این حرفه:

منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، نیویورک، بوستون، شیکاگو، واشنگتون D.C.

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

نرم‌افزار رایانه، اینترنت، خدمات و فناوری اطلاعات، بازاریابی و تبلیغات، خدمات مالی

#7 رشد سالانه 34%

نماینده توسعه فروش

آنچه باید بدانید:

در صورتیکه نماینده توسعه فروش (SDR) بیش از یکبار در لیست مشاغل نوظهور قرار گرفته است، دلیلش این است که در حاشیه قرار ندارد. مهارت‌های لازم برای حرفه از سال 2015 تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده‌اند؛ دانش فنی نیروی فروش و تماس تبلیغاتی نیز بخش بزرگی از حرفه را تشکیل می‌دهند. این ادامه رشد انفجاری خدمات فناورانه است که برای یافتن مشتری‌های جدید به SDR‌ها متکی است که این حرفه را در لیست نگه می‌دارد.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

نیروی فروش، تماس تبلیغاتی، نرم‌افزار به عنوان سرویس (SaaS)، تولید سرنخ فروش، فروش

مکان‌های حاوی این حرفه:

منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، نیویورک، بوستون، شیکاگو، آستین

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

نرم‌افزار رایانه، اینترنت، خدمات و فناوری اطلاعات، بازاریابی و تبلیغات، رایانه و امنیت شبکه

#8 رشد سالانه 33%

مهندس داده

آنچه باید بدانید:

اطلاعات به سرعت در هر شرکتی به ارزشمندترین منبع تبدیل شده‌اند و آن‌ها به مهندسان باهوشی نیاز دارند که زیرساختی را برای سازماندهی آن ایجاد کند. نرخ رشد استخدامی متخصصان این حرفه نوظهور از سال 2015 به تقریبا 35% افزایش یافته است و صنایع از خرده فروشی تا خودروسازی در حال افزایش این استعداد سخت  استخدامی هستند. جالب توجه است که خدمات وب آمازون به عنوان یکی از مهارت‌های برتر که توسط مهندسان داده حفظ شده است، ظهور کرده، چیزی که در تحلیل ما از متخصصانی که این نقش را در سال 2015 برعهده داشتند نشان داده نشده است.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

آپاچی اسپارک، هدوپ، پایتون، استخراج/ پالایش/ بارگذاری (ETL)، خدمات وب آمازون

مکان‌های حاوی این حرفه:

منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، نیویورک، سیاتل، بوستون، شیکاگو

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

خدمات و فناوری اطلاعات، اینترنت، نرم‌افزار رایانه، خدمات مالی، بیمارستان و مراقبت‌های بهداشتی

#9 رشد سالانه 32%

تکنسین بهداشت رفتاری

آنچه باید بدانید:

افزایش پوشش بیمه سلامت برای سلامت روان و درمان سوء مصرف مواد، احتمالا این افزایش تقاضا برای تکنسین‌های سلامت رفتار را ایجاد کرده است که بسیاری از آنها در کار کردن با بیمارانی که داری اوتیسم یا اختلالات رفتاری هستند تخصص دارند و در محیط‌های مدرسه با بچه‌ها کار می‌کنند. مسیر تبدیل شدن به تکنسین سلامت رفتاری متنوع است، با توجه به اینکه آموزش برای این نقش نیازمند داشتن مدرک خاصی نیست، فرصتی را برای متخصصان از همه زمینه‌ها برای شرکت در این حرفه نوظهور فراهم می‌کند.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

تحلیل رفتار کاربردی، اختلالات طیف اوتیسم، سلامت رفتاری، سلامت روانی

مکان‌های حاوی این حرفه:

میامی _ فورت لادردیل، اورلاندو، منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، فینیکس، سیاتل

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

مراقبت از سلامت روان، بیمارستان و مراقبت‌های بهداشتی، خدمات فردی و خانوادگی، مدیریت آموزش، بهداشت، سلامتی و تندرستی

#10 رشد سالانه 30%

متخصص امنیت سایبری

آنچه باید بدانید:

هیچ پنهان نیست که امنیت سایبری برای هر شرکتی مهم است، چیزی که با افزوده شدن متخصص امنیت سایبری در لیست مشاغل نوظهور امسال آشکارتر شده است. رشد و اهمیت این نقش به احتمال زیاد ادامه پیدا کند چرا که نقض داده‌ها در سال 2019 نسبت به همین زمان در سال گذشته، 50% افزایش یافته است. و به نظر می‌رسد مورد توجه واشنگتن است زیرا تعداد بسیاری از مشاغل موجود در D.C. و مناطق اطراف قرار دارند.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

امنیت سایبری، امنیت اطلاعات، امنیت شبکه، ارزیابی آسیب‌پذیری

مکان‌های حاوی این حرفه:

واشنگتن D.C.، نیویورک، منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، شیکاگو، دنور

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

خدمات و فناوری اطلاعات، دفاعی و فضایی، امنیت و شبکه رایانه، مشاور مدیریت، خدمات مالی

#11 رشد سالانه 30%

توسعه دهنده بک اند(پشت صحنه)

آنچه باید بدانید:

توسعه دهنده بک ‌اند حرفه‌ مهندسی دیگری است که به احتمال زیاد به رشد خود ادامه می‌هد همانطور که تقریبا هر شرکتی که یک مشخصه دیجیتالی ایجاد می‌کند. همچنین این حرفه‌ای است که عمدتا از هر جایی انجام می‌شود و فرصتی برای دورکاری را فراهم می‌کند. در سراسر کشور فرصت‌هایی وجود دارد، خواه آنکه شما بخواهید در یک شهری بزرگ مانند سان‌فرانسیسکو زندگی کنید یا ممکن است یک زندگی با کیفیت مقرون به صرفه‌تری را داشته باشید.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

Node.js، جاوا اسکریپت، خدمات وب آمازون، گیت، مانگو دی‌بی

مکان‌های حاوی این حرفه:

منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، نیویورک، لس‌آنجلس، بوستون، سیاتل

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

نرم‌افزار رایانه، اینترنت، خدمات و فناوری اطلاعات، بازاریابی و تبلیغات، خدمات مالی

#12 رشد سالانه 28%

مدیر ارشد درآمد

آنچه باید بدانید:

داشتن یک مدیر ارشد درآمد نوعی مفهوم جدیدی است که ناشی از نیاز به درک بهتر هر دو نقش فروش و بازاریابی است که در کسب درآمد یک شرکت نقش دارند. از آن‌جا که دو زمینه بیشتر با هم ترکیب شده‌اند، داشتن یک CRO در رأس برای هدایت استراتژی‌های ترکیبی دو تیم، اهمیت فزاینده‌ای یافته است. بر اساس اطلاعات ما، این نقش به احتمال زیاد همینجا باقی می‌ماند (متداول می‌شود).

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

مشارکت استراتژیک، استارتاپ‌ها، نرم‌افزار به عنوان سرویس (SaaS)، استراتژی ارائه به بازار، مدیریت اجرایی

مکان‌های حاوی این حرفه:

نیویورک، منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، آتلانتا، بوستون، شیکاگو

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

نرم‌افزار رایانه، خدمات و فناوری اطلاعات، بازاریابی و تبلیغات، اینترنت، خدمات مالی

#13 رشد سالانه 27%

مهندس کلاود (Cloud)

آنچه باید بدانید:

رایانش ابری رقابت را برای شرکت‌هایی که می‌خواستند محصولات بدون نیاز به سرورهای خودشان تولید کنند، تغییر داد و هر سال این کلود (ابر) بزرگتر می‌شود. به احتمال زیاد مهندسین کلود نیازی مستمر در تمام صنایع سراسر کشور هستند.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

خدمات وب آمازون، رایانش ابری، محصولات داکر، انسیبل، جنکینز

مکان‌های حاوی این حرفه:

منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، واشنگتن D.C.، نیویورک، دالاس-فورت ورث، شیکاگو

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

خدمات و فناوری اطلاعات، نرم‌افزار رایانه، خدمات مالی، اینترنت، مخابرات

#14 رشد سالانه 25%

توسعه دهنده جاوا اسکریپت

آنچه باید بدانید:

توسعه دهنده جاوا اسکریپت یکی از نقش‌هایی با تقاضای زیاد در کشور است، همانند مهارت‌های مرتبط با آن و جاوا اسکریپت در میان پنچ مهارت برتر مورد نیاز در صنعت نرم‌افزار است.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

React.js، Node.js، AngularJS، جاوا اسکریپت، شیوه‌نامه آبشاری (CSS)

مکان‌های حاوی این حرفه:

نیویورک، منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، لس‌آنجلس، بوستون، واشنگتن D.C.

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

نرم‌افزار رایانه، خدمات و فناوری اطلاعات، اینترنت، خدمات مالی، بازاریابی و تبلیغات

#15 رشد سالانه 15%

مالک محصول

آنچه باید بدانید:

اگر شما تمایل به پشتیبانی فرآیند توسعه محصول دارید ولی مهندس نیستید، این حرفه برای شما مناسب است. مالکان محصول همه فن حریف هستند و مسئول موفقیت یک محصول در بازار هستند. آنها ممکن است از تحقیقات بازار گرفته تا مدیریت ارتباط با مشتری، هر کاری انجام دهند.

مهارت‌های منحصر به فرد برای حرفه:

متدولوژی چابک، اسکرام، مدیریت محصول، توسعه نرم‌افزار، جیرا

مکان‌های حاوی این حرفه:

نیویورک، بوستون، منطقه خلیج سان‌فرانسیسکو، شیکاگو، آتلانتا

صنایع برتر استخدام‌کننده این استعداد:

خدمات و فناوری اطلاعات، خدمات مالی، نرم‌افزار رایانه، بیمه، بیمارستان و مراقبت‌های بهداشتی

متدولوژی مشاغل نوظهور

متدولوژی (روش شناسی) مشاغل نوظهور

تجزیه و تحلیل مشاغل نوظهور بر اساس تمام اعضای لینکدین با پروفایل عمومی است که در طول پنج سال گذشته یک وضعیت تمام وقت در ایالات متحده را داشته است. پس از اینکه ذخایر استعدادی شناسایی شدند، ما سهم استخدام و نرخ رشد سالانه ترکیبی برای هر حرفه بین سال‌های 2015 و 2019 محاسبه می‌کنیم تا نقش‌هایی با بیشترین نرخ رشد استخدامی شناسایی شود. این‌ها مشاغل نوظهور ما می‌شوند.
در این گزارش که توسط گای برگر منتشر شده می توان برای برنامه ریزی هر چه بهتر مسیر شغلی آینده نیز از آن بهره برد.

ترجمه و گردآوری: علیرضا صفار

 

What's your reaction?
نمایش دیدگاه هاپنهان کردن دیدگاه ها

نظر دهید