abolfazl azizi

انتخاب نشده
آذر ماهی
۹۷٪
۵٪
۹۳٪
۸٪

آره ما هرکاری کردیم اَخ بود...

۳۰۲۵

۵

۰

۱

خلاصه مطالعه های abolfazl azizi

abolfazl azizi
پنجشنبه ۲۵ام اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶:۳۴ بعد از ظهر
جنگ روانی

-از میل مردم به مودب بودن استفاده کنیم...آنها را در موقعیتی قرار دهیم که احساس بی ادبی کنند تا برای فرار از این موضوع به خواسته ی ما عمل کنند. -"میوه ی ممنوع" معروف ترین و پر کاربرد ترین تکنیک برای جذب کردن مردم است...اگر میخواهیم مردم برای چیزی صف بکشند کافیه اون رو ممنوع یا دارای محدودیت کنیم.

abolfazl azizi
جمعه ۲۶ام اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷:۵۰ بعد از ظهر
جنگ روانی

-از میل مردم به مودب بودن استفاده کنیم...آنها را در موقعیتی قرار دهیم که احساس بی ادبی کنند تا برای فرار از این موضوع به خواسته ی ما عمل کنند. -"میوه ی ممنوع" معروف ترین و پر کاربرد ترین تکنیک برای جذب کردن مردم است...اگر میخواهیم مردم برای چیزی صف بکشند کافیه اون رو ممنوع یا دارای محدودیت کنیم.

abolfazl azizi
جمعه ۲۶ام اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۶:۳۵ بعد از ظهر
جنگ روانی

-تبلیغات منفی همان شیوه ای که در شعبده بازی ها و جنگ ها به کرات صورت میگیرد... بدین صورت که شعبده باز دست خود را به شما نشان میدهد تا متقاعدتان کند که چیزی در دستانش نیست و کلکی درکارش نیست در صورتی که این حرکت او عملا برای فریب دادن شما از چیزی دیگر صورت گرفته.، یا در جنگ ها اطلاعات سری درباره ی حمله ای که در آینده قرار است صورت بگیرد را بگونه ای ارسال میکنند که قابل شنود و شناسایی دشمن باشد و درست در هنگامی که دشمن با استفاده از اطلاعات بدست آورده ی جدیدش موضع جنگی اش را عوض میکند و نیروهایش را ساماندهی میکند،شما برخلاف انتظارش از جای دیگری حمله میکنید. - شکنجه ی سفید رو نمیگم دیگه :)

abolfazl azizi
شنبه ۲۷ام اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷:۰۷ بعد از ظهر
جنگ روانی

-روش استکهلم برگرفته از رفتار خلافکاران شهر استکهلم اینگونه است که مثلا به شخصی میگویی تعداد زیادی لباس را ظرف مدت یک ساعت بشوید و ماشین لباسشویی هم خراب است و هردو میدانید ، یا بدتر اینکه ماشین لباسشویی رو خودتون خراب میکنید و طرف مقابل نمیتواند در مدت تعییت شده همه ی لباس ها را بشوید و آنوقت هم شما چپتون برای کوبیدن طرف پره هم اون بینوا خودش خودشو مستحق سرزنش و ملامت شدن میدونه... - روش گربه ماهی یا همون کت فیش هم که حتما شنیدید برای کلاهبرداری اینترنتی بکار میره ولی در اینجا خیلی به اون چیزی که مد نظر شماست ربط نداره... درست شبیه کلاهبرداری هایی که از طریق اینترنت و شبکه های مجازی میشه مخصوصا بین دو جنس مخالف؛ درست شبیه به همین روش برای جهان بیرون هم وجود داره...چند باری همو میبینید بصورت عجله ای و از روی عواطف و احساسات به نیاز های خرد و کوچک یکدیگر پاسخ میدهید... آنگاه زمان آن است که شخص کلاهبردار نقشش را بازی کند و از شما پول قرض بگیرد یا یک درخواست بزرگ داشته باشد و شمای بیچاره خبر ندارید که چه به درخواستش پاسخ مثبت دهید چه پاسخ منفی دهید واکنش او تنها یک چیز است ... ناپدید شدن

abolfazl azizi
دوشنبه ۲۹ام اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸:۴۱ قبل از ظهر
حجامت بادکش و زالو درمانی

-حجامت تر حجامتی ست که در آن مکش و خون گیری صورت گیرد و حجامت خشک همان بادکش است که فقط در آن مکش صورت میگیرد. -فواید بسیاری برای حجامت ذکر شده و میشود ولی این فواید بیشتر تلقینی بوده و مورد آزمایش قرار نگرفتند اما نتیجه آزمایشی که روی 70 نفر حجامت صورت گرفت نشان میدهد که حجامت میتواند بر کمردرد و سردرد های عصبی و میگرنی تاثیر چشمگیری بگذارد.

abolfazl azizi
دوشنبه ۲۹ام اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۱:۲۵:۰۰ بعد از ظهر
حجامت بادکش و زالو درمانی

حجامت برای چربی خون- دیابت غیر وابسته به انسولین- سردرد های عصبی و میگرنی- آلرژی های فصلی- اعتیاد- عوارض یائسگی- درد های قاعدگی- درد های موضعی عضلانی و مشکلات پوستی مثل آکنه و جوش میتواند مفید باشد. جالبه بدانید که فقط مواد زائد خون مثل اوره و چربی از طریق حجامت دفع میشود و ترکیبات خونی که با حجامت دفع میشود با خونی که از طریق رگ وریدی دریافت میشود بسیار متفاوت است.

abolfazl azizi
چهارشنبه ۳۱ام اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۱:۲۱:۳۳ قبل از ظهر
مقاله ای راجع به فردیت

((والدین خیلی خیلی باید به موضوع فردیت در تربیت بچه شون اهمیت بدن)) اینکه فردیت رو درکنار دیگران و در اجتماع جدی بگیریم باعث "بازدارندگی از رذائل و تشویق به فضائل" میشه. شرافت تقویت میشه و فرد اخلاق و وجدان رو ملاک رفتارش قرار میده... کنش گرایی انعطاف و ظرفیت ما رو برای کارهای بیشتر و همچنین ناملایمات بیشتر میکنه ولی بی عملی باعث نادانی و ناتوانی میشه؛ در نتیجه وابستگی و آسیب پذیری رو در ما افزایش میده.

abolfazl azizi
پنجشنبه ۱ام خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷:۵۸ قبل از ظهر
خود هیپنوتیزم

شکی نیست که در حالت هیپنوتیزم و خلسه ضمایر خودآگاه و ناخودآگاه به هم نزدیک هستند و میتوان دستورات و راهنمایی هایی آگاهانه برای ناخوداگاه فرستاد تا ناخوداگاه که قدرت بیشتری در تحقق اهداف و آینده مان دارد به ما کمک کند... گفته میشود که هیپنوتیزم 4 مرحله دارد...کاری به اسم مراحل نداریم... در مرحله ی اول فقط بدن کمی سنگین میشود در مرحله ی دوم بدن سنگینتر شده مانند تکه چوبی خشک شده و فرد قدرت تلقین پذیری پیدا میکند در مرحله ی سوم خوداگاه کاملا غیرفعال است و فرد درکی از زمان و مکان و احساسات پنجگانه ندارد و کاملا قابل برنامه ریزی است و در نهایت در عمیق ترین سطح از هیپنوتیزم فرد میتواند بر روح خود تسلط یابد و بدون محدودیت در زمان ومکان به سفر بپردازد و بعد از بازگشت به کالبد تمام کارهایی که کرده را به یاد خواهد داشت. خودهیپنوتیزمی بسیار سخت است و حتما مهارت یک استاد در کیفیت و عمق هیپنوتیزم شدن فرد تاثیر بسزایی دارد./من که اعتقادی بش ندارم کسی تجربه شو داره؟

abolfazl azizi
شنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹:۱۹ بعد از ظهر
شفای بدن (لوئیز.ال.هی)

برای سلامت جسم و روح خود باید خود را ببخشم و دیگران را هم عفو کنم تا شادمانی را تجربه کنم. برای خلاص شدن از شر بیماری سرطان یا هر بیماری دیگری باید روی ذهن خود کار کنیم و مشکلات روانی و یا ناراحتی های ذهنی مان را مرتفع کنیم ...اول آن مسئله ی ناراحت کننده را بپذیرید تا بتوانید با آن کنار آمده و آن را برطرف سازید.

abolfazl azizi
شنبه ۳ام خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱:۳۵ بعد از ظهر
شفای بدن (لوئیز.ال.هی)

گاهی اوقات بجای قوی کردن ریشه ی افکار و باور ها در ذهنمان باید علف های هرز را دفع کنیم چون علف هرز، از قوی شدن ریشهها جلوگیری میکند و باعث ضعیف شدنشان هم میشود...علف هرز چیست؟! عادت های بد یا اشتباه...چه عادات اشتباهی داریم؟هرکس خودش را میسنجد ومیشناسد. این عادات یا اشتباهات رابطه ی مستقیم با عواطف و احساسات ما دارد مثلا سرزنش کردن،بددهنی یا غیبت کردن و دروغ گفتن که عادت همیشگی امروزه ی همه ی انسانهاست... اینها هرکدام بر جسم تاثیراتی میگذارد که قطعا خوب نیست...حالا ،آیا میخواهید فلان بیماری مزمنی که سالهاست دارید و خوب نمیشود را در افکار و عواطفتان ریشه یابی کنید؟ :)

abolfazl azizi
یکشنبه ۴ام خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۴۳:۴۸ قبل از ظهر
شفای بدن (لوئیز.ال.هی)

چه خوبه که بی توجهی به مشکلات و درد ها رو از حیوانات یاد بگیریم...آنها برعکس ما انسان ها به ناراحتی ها،شکست ها و کمبود های زندگی بی اعتنا هستند. همچنین "ایمان و باور" به روش های ذهنی برای درمان، کلید ورود و دستیابی به آنچه که از ذهن میخواهیم است که در اینجا شفای بیماری هایمان میباشد.

abolfazl azizi
دوشنبه ۵ام خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۱:۴۶ بعد از ظهر
کی؟

زندگی پر است از کی های حیاتی...کی فلان کار را انجام بدم..کی فلان کار را انجام ندم..کی فلان کار را شروع کنم یا کی به فلان کارم پایان بدم. توجه داشته باشید که این کی ها آنقدر مهم آمد که هرکدام به تنهایی میتواند مسیر زندگی مان را تغییر دهد. زمان‌سنجی یک علم است که ما را برای اعمالی هوشمندانه تر و زندگی‌ای بهتر راهنمایی میکند.

مدال های abolfazl azizi

دوستان abolfazl azizi (۰)

ثبتید!ممنونیم ازینکه نظر دادید!

چه چیزی باعث بهتر شدن ما میشود؟