ویدا بهزادی پور

انتخاب نشده
فروردین ماهی
۹۱٪
۵٪
۹۷٪
۸٪

ویدا بهزادی پور هنوز جمله ای برای این بخش انتخاب نکرده است

۳۹۸۵

۷

۰

۱

خلاصه مطالعه های ویدا بهزادی پور

ویدا بهزادی پور
دوشنبه ۶ام اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۷:۳۳:۲۷ بعد از ظهر
آیا برای شروع کسب و کار به سرمایه نیاز دارید؟

یک سوالی که همیشه در ذهن ما است این است که برای شروع یک کسب و کار نیاز است که سرمایه داشته باشیم و بدون سرمایه نمی توانیم یک کسب و کار را راه اندازی کنیم. در صورتی که سرمایه یکی از موضوعاتی است که برای شروع کسب و کار نیاز داریم و موضوعات دیگر مثل ایده، هدف گذاری، اعتماد به نفس، آموزش های قبل از شروع به کار از مواردی است که برای شروع کسب و کار مهم است و فقط داشتن سرمایه نشان دهنده موفقیت ما در شروع یک کسب و کار نیست.

ویدا بهزادی پور
چهارشنبه ۸ام اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷:۴۰ بعد از ظهر
استراتژی اقیانوس آبی در کسب و کار

وقتی که می خواهید وارد یک کسب و کار شوید باید توجه کنید که نباید در همان شروع کار بر روی حجم وسیعی از بازار تمرکز کرد. برای بدست آوردن نتیجه ایده آل بهتر است از تکنولوژی اقیانوس آبی استفاده کنید و مخاطبان خاصی از بازار را هدف قرار دهید. در نتیجه با این استراتژی می توانید برنامه درستی برای پیشرفت خود داشته باشید به جای اینکه سر در گم مسائلی شوید که رقبای برتر شما در این بازار کسب و کار دارند.

ویدا بهزادی پور
شنبه ۱۱ام اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۰۵:۲۳ بعد از ظهر
اعداد تکراری

گاهی اوقات بیش می آید که اعداد تکراری را در خواب و بیداری می بینید. مثلا وقتی به ساعت نگاه نی کنید مثلا عقرب ساعت ۱۱:۱۱ دقیقه را نشان می دهد.این اعداد به اعدار فرشتگان معروف است و هر کدام از این اعداد متوالی نشاندهنده یک موضوع است. مثلا روح راهنما می خواهد موضوعی را به شما گوشزد کند و ...

ویدا بهزادی پور
یکشنبه ۱۲ام اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۳:۴۶:۵۱ بعد از ظهر
درآمدزایی از طریق طراحی سایت

امروزه یکی از روش های کسب درآمد که می توان بدون داشتن هیچ گونه سرمایه اولیه و تنها با داشتن یک لب تاپ یا کامپیوتر و اینترنت پر سرعت مشتریانی را از سراسر دنیا جذب نمود. وردپرس یکی از ابزارهایی است که حتی بدون داشتن دانش برنامه نویسی می توان هر نوع سایتی را طراحی کرد. حداقل درآمد یک طراح سایت می تواند ماهیانه ۳ میلیون باشد.

ویدا بهزادی پور
چهارشنبه ۱۵ام اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۲:۳۴:۰۴ بعد از ظهر
چگونه یک نویسنده شویم؟

یکی از نکات مهم برای اینکه نویسنده شویم استمرار در خواندن و نوشتن است. بهتر است جای ثابتی را برای نوشتن خود در نظر بگیرید و در زمان مشخص شده ای به نوشتن به پردازید. این روش باعث استمرار در نوشتن می شود. بهتر است از دوستان خود تقاضا کنید که نوشته های شما را بخوانند و در مورد آن نظر بدهند و شما بدون آنکه نسبت به نوشته هایتان تعصبی داشته باشید به نظرات و انتقادات آنها گوش دهید و آنها را در نوشته های خود بکنجانید. چون نظر آنها می تواند نظر یک مخاطب شما باشد.

ویدا بهزادی پور
پنجشنبه ۱۶ام اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۴۴:۴۹ بعد از ظهر
تکالیف کوتاه

ای.ال. دکتروف بیان کرده است که نوشتن یک رمان شبیه راندن یک ماشین در شب است. شما فقط آن مقدار را می توانید ببینید که چراغ های جلو ماشینتان روشن می کند، با این حال می توانید کل سفر را به همین طریق انجام دهید. شما لازم نیست جایی را که عازمش هستید ببینید، لازم نیست مقصد یا همه ی چیزهایی را که در طول راه از کنارشان می گذرید ببینید. فقط باید نیم متر یا یک متر جلوتر از خودتان را ببینید. این می تواند بهترین اندرزی باشد که درباره ی نوشتن یا زندگی شنیده ایم.

ویدا بهزادی پور
شنبه ۱۸ام اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۲:۳۷:۲۳ بعد از ظهر
پرنده به پرنده

خلاصه کتاب پرنده به پرنده اثر آن لاموت: سی سال پیس برادر بزرگ ترم، که آن وثگقت ا ده سالش بود ، در تلاش بود که مطلبی درباره پرنده ها بنویسد و برای این کار سه ماه هم وقت داشت. سه ماه گذشته بود و حالا دیگر موعد تحویل کار، که فردای آن روز بود، فرا رسیده بود. ما برای گذراندن تعطیلات در کلبه ی خانوادگیمان در بولیناس بودیم و برادرم پشت میز آشپزخانه نشسته بود. دور تا دورش پر بود از کاغذ کلاسور،مدادهاو کتاب هایی درباره پرندگان که لایشان هم باز نش ه بود. در چنین وضعی، در حالی که وظیفه ی پیس رو باعث شده بود خشکش بزند، می دیدی که هر لحظه ممکن است اشکش سرازیر شود. بعد پدرم آمد و کنارشنشست، دستشرا دور شانه ی برادرم انداخت و گفت، رفیق پرنده به پرنده، دانه به دانه، یک به یک. هر بار فقط درباره ی یک پرنده بنویس و تمام.

ویدا بهزادی پور
شنبه ۱۸ام اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۲:۳۷:۵۰ بعد از ظهر
کمال گرایی

کمال گرایی باعث می شود که منقبض و مضطرب حرکت کنیم. از زندگی عقب بنشینیم و یا کناره بگیریم. از تجربه کردن زندگیبه نحوی عریان و بی واسطه حذر کنیم. همیشه مانند انسان های عصا قورت داده ک ایرادگیر باشیم. باید دست به کار شویم و کوششی در جهت غلبه بر کمال گرایی کنیم تا در صدد انجام کارهایمان در آییم‌.

مدال های ویدا بهزادی پور

دوستان ویدا بهزادی پور (۰)

ثبتید!ممنونیم ازینکه نظر دادید!
چه چیزی باعث بهتر شدن ما میشود؟