خوب ، نظم دادن از همین کارهای کوچیک شروع میشه ، بعد از مرتب کردن صفحه دسکتاپت ،حالا نوبت به اینابکس میرسه ! با همین کارهای کوچیک نظم رو باید قدم به قدم به زندگی آورد ! پس پیش به سوی نظم !

  • ۵۵۰
  • ۰ تومان
  • ۴ گام
  • ۱۰۰ دقیقه
  • +۱۰۰۰ نفر

inbox=0

ایمیلت رو مرتب کن
ثبت نام
به چه دردی میخوره؟
  • یک کار مفید و لازم انجام میدی
  • یک قدم جدی برای نظم دادن به زندگی دیجیتالت بر میداری
  • ممکنه راه های جدیدتری هم برای خلاصی از شلوغی همیشگی اینباکست یاد بگیری


با یک جستجوی ساده توی اینترنت میشه مطالب جالبی در مورد مرتب کردن ایمیل ها ،بر اساس نوع سرویس دهنده ای که ازش استفاده میکنی پیدا کنی، بعضی از این مطالب همراه با آدرسشون در این بخش گردآوری شده تا طبق میل خودت ازشون استفاده کنی

برای مدیریت بهتر ایمیل هات میتونی بسته به نوع سرویسی که استفاده میکنی از این ترفند ها و نکات استفاده کنی ، پیشنهاد میدم که بخش کامنت ها رو هم یه نگاهی بندازی، قطعا کاربر ها در این زمینه به نکاتی ارزشمندی اشاره کردن !
اصول مدیریت ایمیل
مطمئنا داشتن اینباکسی که شتر هم با بارش در آن گم شود، ساعت های متمادی از وقت مفید روزانه شما را تلف خواهد کرد و ممکن است باعث از دست دادن نامه های الکترونیکی شود که زندگی شما را تحت تاثیر قرار می دهند. در اینجا تصمیم داریم به شیوه های صحیح و کاربردی مدیریت ایمیل بپردازیم. اینکه چگونه ایمیل های تان را بخوانید، دسته بندی کنید، پاسخ دهید و همیشه Inbox جمع و جوری داشته باشید. با استفاده از این نکات می توانید بازده و کارایی خود را تا حد زیادی افزایش داده و وقت اضافه ای را که به دست می آورید به کارهای مورد علاقه تان بپردازید.
به برنامه مدیریت ایمیل و یا سرویس دهنده ایمیل تان اجازه دهید تا حد امکان ایمیل تان را مرتب کنند.
یکی از بهترین راه های منظم کردن اینباکس، استفاده از فیلترها است. اگر از برنامه ای مثل اوت لوک و تاندر برد، یا سرویسی مانند جیمیل استفاده کنید، این امکان را خواهید داشت که با تعریف فیلتر مناسب اسپم ها را همیشه مستقیما به سطل آشغال (Trash) سرازیر کنید و وقت تان را با باز کردن و پاک کردن آنها هدر ندهید. در مورد استفاده از لیبل و فیلترها میتونید از راهنمای سرویس دهنده ایمیل خودتون استفاده کنید
استفاده از دستورات رسیدگی خودکار به ایمیل های مشخص، تا حد بسیار زیادی بهره وری شما را افزایش می دهد. مثلا به صورت خودکار هر ایمیلی که از میلوژی به شما می رسد، لیبیل خاصی پیدا می کند و برای مطالعه قرار می گیرد. یا اینکه ایمیل گروه های یاهو با یک سابجکت خاص را که به کارتان نمی آیند و تنها برخی اوقات آنها را مطالعه می کنید، مستقیما وارد پوشه خاص خودشان می شوند و یا به آرشیو می روند. پس باعث شلوغی اینباکس و تلف شدن وقت تان نمی گردند.
لازم نیست ایمیل تان را به صورت لحظه ای کنترل کنید و یا به محض دریافت ایمیل آن را پاسخ دهید.
پیشنهاد می کنم اصلا از برنامه هایی که به محض دریافت ایمیل جدید، با باز کردن پنجره یا سروصدا و یا هر راه دیگری به شما اخطار می دهند استفاده نکنید. این عادت را هم که دائما و لحظه ای به ایمیل تان سر بزنید کنار بگذارید.
زیرا چک کردن ایمیل به محض دریافت هر پیام به طور جدی در تمرکز شما بر روی کار و فعالیتی که در حال انجام آن هستید تداخل ایجاد می کند. بهتر است فاصله های زمانی مشخصی در طول روز را به چک کردن ایمیل اختصاص دهید. این بازه زمانی به نسبت حساسیت ایمیل های دریافتی و تعداد آنها می تواند از 30 دقیقه یک بار تا روزی یک بار متغیر باشد.
مطمئنا در هر لحظه انجام فقط یک کار و دقت بر روی آن، بهره وری و کارایی شما را تا حد بسیار زیادی افزایش خواهد داد.
همه روزتان را به خواندن و جواب دادن به ایمیل ها نگذرانید.
شما ممکن است هر روز ده ها یا صدها ایمیل دریافت کنید که نیاز به پاسخ دارند. اما مطمئنا اکثر آنها فوری نیستند و می توانید بعدا هم به آنها پاسخ دهید. اینگونه پاسخ دادن به ایمیل ها مطمئنا باعث ایجاد وقفه در روال عادی کارهای تان خواهد شد.
یک برنامه زمانی مشخص روزانه را برای پاسخگویی به ایمیل ها اختصاص دهید. این کار ممکن است به روزی یک یا دو ساعت و حتی بیشتر زمان نیاز داشته باشد. اما تلاش کنید فقط طی همین زمان مشخص و با رعایت اولویت به ایمیل های دریافتی پاسخ دهید.
ساعات پربازده و مفید روزتان را با پاسخگویی به ایمیل ها تلف نکنید.
برای بسیاری از افراد معمولا صبح زمان بسیار پربار و با بهره وری بالایی است. اما متاسفانه خیلی از ما عادت داریم در شروع کار روزانه ابتدا به ایمیل های مان پاسخ دهیم. یعنی ساعاتی از روز را که می توانیم بسیار خلاق و کاری باشیم، با انجام یک کار ساده و تکراری هدر می دهیم. مثلا با پاسخگویی به ایمیل ها در بعد از ظهر، زمانی را که خسته ایم و ذهن مان چندان توانایی فعالیت ندارد، به کاری می پردازیم که هیچ نیازی به صرف وقت و فعالیت ذهنی خاصی ندارد.
هیچ ایمیل بلاتکلیفی را داخل Inbox رها نکنید.
اگر شما ایمیلی را بدون مشخص کردن وضعیت آن در اینباکس تان رها کنید، احتمالا تا انجام امور مربوط به آن حداقل 50 بار آن را خواهید خواند. این کار انرژی و زمان زیادی از شما را تلف خواهد کرد. هر ایمیل دریافتی را تنها یک بار باز کنید. و آنگاه در مورد شیوه انجام کار مربوط به آن یک بار برای همیشه تصمیم بگیرید. اگر پاسخ به آن کمتر از 2 دقیقه وقت می برد، همین الان به آن جواب دهید. اگر هم به زمان بیشتری نیاز دارد، همین الان برنامه ریزی و تصمیم گیری لازم در خصوص آن را انجام دهید. تا موعد مقرر که آماده پاسخگویی هستید، دیگر بازش نکنید. آن را به گونه ای علامت گذاری کنید (تگ، لیبل، ستاره و …) که درون اینباکس کاملا مشخص باشد و باعث سردرگمی شما نشود. مثلا اگر برای پاسخگویی به یک ایمیل خاص نیاز به تماس تلفنی دارید، آن را با برچسب Call یا «تماس» مشخص کنید تا بعد از تماس به راحتی پیدایش کرده و پاسخ دهید. اگر هم یک ایمیل نیاز به انجام کار خاص یا پاسخ به خصوصی در کوتاه مدت نداشت، آن را بایگانی کنید.
از برنامه های تکمیل عبارت خودکار استفاده کنید.
احتمالا در همه ایمیل های تان از عبارات و جملات تکرار زیادی مانند «بابت لینک ارسالی تشکر می کنم» یا «از توجه ات به موضوع ممنون ام» استفاده می کنید. مشکل هم اینجا است که این عبارات جای مشخصی در متن ایمیل ندارند که به عنوان امضا به صورت خودکار در ایمیل اضافه شوند. راه حل استفاده از برنامه هایی است که عبارت مورد نظر را جایگزین ترکیب کلیدی خاصی می کنند. مثلا به جای تایپ «بابت لینک ارسالی تشکر می کنم» می توانید از چنین ترکیب کلیدی استفاده کنید: بلت و یا blt-. برنامه رایگان texter برای ویندوز و نرم افزار پولی textexpander برای مکینتاش به صورت خودکار این عبارات را با متن مورد نظر شما جایگزین می کنند. به طور معمول به این برنامه ها «Keystroke-Replacing AutoHotKey» می گویند. حساب کنید با این کار تا چه حد در وقت پاسخگویی به ایمیل ها صرفه جویی می کنید!
اگر از جیمیل استفاده می کنید آن را به مرکز نامه نگاری تان تبدیل کنید.
ممکن است برای کارها و اهداف مختلف تان تعداد زیادی ایمیل داشته باشید. سرکشی روزانه به همه آنها هم کار وقت گیر و خسته کننده ای است، اما چاره چیست؟ شما می توانید تمامی اکانت های ایمیل از دیگر سرویس دهندگان و دامین های شخصی یا اداری خود را به جیمیل متصل کنید. آنگاه همه آنها را از طریق جیمیل مدیریت کنید و کار دریافت و ارسال ایمیل را هم از همین جا انجام دهید. راهکارش را هم که در درس های قبل به خوبی آموخته اید.
ایمیل های نخوانده خود را هر روز صفر کنید.
این کار به شما کمک می کند که راحت تر از ایمیل تان استفاده کنید و هیچگاه برای یافتن سابقه مکاتبه ای یا پیدا کردن ایمیلی ساعت ها وقت تان تلف نشود. یک اینباکس شلوغ با صدها ایمیل نخوانده، همیشه مانند کوهی در برابر شما است و دائما روی ذهن تان سنگینی می کند.
شاید جمع و جور کردن چنین اینباکسی در نگاه اول غیر ممکن باشد، اما فقط کافی است چند ساعت از یک روز تعطیل به مرتب سازی آن بپردازید. البته نکته مهمتر از مرتب و صفر کردن اینباکس، برنامه ریزی روزانه مناسب است، تا هیچگاه در پایان روز پیام نخوانده ای برای روز بعد نداشته باشید. حالا بخش مهمی از ذهن تان برای کارهای دیگر آزاد است و دائما درگیر شکستن شاخ غول ایمیل های نخوانده نیست.
ایمیل های به درد نخور را پاک کنید.
دکمه Delete هنگام جمع و جور کردن اینباکس بهترین دوست شما است. برای استفاده از آن دست و دل باز باشید. در غیر این صورت اینباکس تان تبدیل به یک انباری پر از آت و آشغال می شود، که پیدا کردن وسیله ها در آن تقریبا غیر ممکن است. همه ایمیل های به درد نخور، اسپم و تبلیغاتی را که نمی خواهید پاک کنید. چرا چیزی را که نیاز ندارید در اینباکس یا آرشیو نگه داری می کنید؟ هر پیامی که نیاز به پاسخ دادن، برچسب زدن و یا آرشیو کردن برای استفاده آتی نداشته باشد، حق زندگی ندارد و باید حذف شود. ما یک کتابخانه مرتب و قابل استفاده می خواهیم، نه یک انباری پر از خرت و پرت که پیدا کردن یک کتاب ده ها برابر مدت زمان مطالعه اش وقت ببرد.
درضمن میتونید از لینک های زیر بصورت اختصاصی برای مرتب سازی اینباکس خود استفاده کنید :
5 روش برای مدیریت بهتر ایمیلها در Outlook
یازده ترفند برای استفاده بهتر از جیمیل

میخوام بیشتر بدونم متوجه شدم!
نظرات و دیدگاه ها
فروغ همیشه جاوید
یکشنبه ۳۰ام اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴:۱۶ بعد از ظهر

من قبلا هم انجام میدادم. حساسیت دارم به داشتن ایمیل و نخوندن

samira noorishirazi
جمعه ۲۸ام اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۴۳:۴۹ بعد از ظهر

تابحال به این موضوع توجه نکرده بودم چون ایمیل بدون استفاده خیلی برای من ارسال میشود

فرشاد لشگری
جمعه ۲۸ام اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۴:۳۷:۳۳ بعد از ظهر

اره واقن...

farhad
یکشنبه ۲۰ام اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷:۵۵ قبل از ظهر

هیچ وقت تا حالا بهش فکر نکرده بودم

hello world
یکشنبه ۲۰ام اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۳۷:۵۳ بعد از ظهر

حالا فکر کردی

hello world
یکشنبه ۲۰ام اسفند ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱:۳۵ بعد از ظهر

manam

roya hasani
یکشنبه ۲۰ام اسفند ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲:۵۲ قبل از ظهر

خوب شد دیگه حالا همه کارات نظم پیدا کردن

Bebo
جمعه ۲۸ام اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۱۱:۲۵ بعد از ظهر

سلام
نظرت درباره این برنامه چیست؟!

حسین شیخ
سه شنبه ۹ام آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۵:۲۸ بعد از ظهر

خیلی بهتره الان. همیشه به عنوان یه بایگانی به میلم نگاه می کردم. خب یه مزایایی هم داشت ولی معایبش به مزایاش

می چربه. حالا باید فکر این باشم که جلوی خبرنامه های اضافی رو بگیرم.

مهرداد حیدری
سه شنبه ۲۵ام آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۲۶:۳۰ قبل از ظهر

همیشه صعی دارم ایمیل هام رو چک کنم چون طراح سایتم

مصی
شنبه ۱۷ام مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۳۳:۳۱ بعد از ظهر

میزکار و ایمیل و... رو من از 8 سالگی منظم نگه داشتم اصلا خدا میدونه چقد من وسواسیم :)

همه چی باید طبق برنامه من پیش بره (;

بهرام جوانرودی
دوشنبه ۴ام امرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۲۰:۰۳ بعد از ظهر

اعلام حدودی زمان تایید از طرف میلوژی میتونه انتظار رو قابل تحمل کنه

تشکر از میلوژی و تمامی دوستان همراه

رضا شیرین نژاد
چهارشنبه ۲ام تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۳:۴۸ قبل از ظهر

مگه میشه هر روز ایمیل هات رو چک نکنی!؟
ایمیل های من که همیشه مرتب اند ولی نمیدونم چرا وقتی میخوام ی چیزیو پیدا كنم سخت پیدا میشه :|

سعید حیدری
شنبه ۲۲ام خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱:۱۳ قبل از ظهر

سلام
چالش جالب و کاربردی بود. فقط اگر زودتر تایید کنید عالی تر میشه.
شاد باشید

آرش دهبان
چهارشنبه ۲۷ام آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶:۴۳ بعد از ظهر

سلام، من همیشه ایمیلام رو می خونم. اما بعضی وقتا اونایی که می خوام نگه دارم نمی دونم کجا بذارم و تو کدوم گروه قرارشون بدم،
الان دیگه همرو درست کردم. واقعا عالی بود. ممنون

امیر پرویز تراکمه زاد
سه شنبه ۲۸ام مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۵:۱۸ بعد از ظهر

چه چالش به درد بخوری بود ... چقدر ایمیلم کاربردی شد حالا ...

goleyakh sard
شنبه ۳ام امرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰:۴۳ بعد از ظهر

باید اعتراف کنم بعد از انجام این چالش دلم میخواد هرروز به اینباکسم سر بزنم و با دوستام در ارتباط باشم راستش قبل از این چالش انقدر اینباکس شلوغ و لبریزی داشتم که حوصله خوندن خیلی از پیام ها رو نداشتم
خوشحالم که نظم به اینباکسم برگشت ... .

مهدی ایزدی
شنبه ۳ام امرداد ۱۳۹۴ ۰۸:۳۵:۰۰ قبل از ظهر

بعد از گذراندن این چالش میشه به منظم کردن اینباکس عادت کرد.حس خوبی به آدم دست میده!!

شادی
پنجشنبه ۱۱ام تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۰۵:۲۲ بعد از ظهر

این چالش تاثیر شگرفی روی زندگی کاری من داشت :)

نیما کافی
پنجشنبه ۴ام تیر ۱۳۹۴ ۰۹:۳۳:۳۶ بعد از ظهر

اگر ایمیل های حاوی نظرات الکی روی سایت وردپرسی شما اینباکس شما را پر می کند، لازم است از افزونه های ضد اسپم استفاده کنید.
نیازی نیست راه دوری بروید، افزونه ی aksiment روی هسته ی اولیه موجود است.
نصب کنید، api دریافت کنید و از شر نظرات اسپم خلاص شوید.

نیما کافی
پنجشنبه ۴ام تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۵۷:۴۲ بعد از ظهر

همه چی مثبت! :)

مصطفی تقوی
سه شنبه ۲ام تیر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵:۳۱ بعد از ظهر

اینکه چطور با خودتان حرف می زنید، حداقل 95% از فکر و احساس شما را مشخص می کند.
ذهن ناخودآگاه گفته های درونی شما را به عنوان دستور می پذیرد.
همواره با خودتان گفتگوهای مثبت، سودمند و مؤثر داشته باشید، حتی هنگامی که احساس خوبی ندارید.

مهدی ایزدی
سه شنبه ۲ام تیر ۱۳۹۴ ۰۸:۱۹:۱۰ قبل از ظهر

مژده به دوستان جدیدالورود میلوژی،برای خیلی از سوالات ذهن تون به جواب می رسید این جا!!!

مهدی ایزدی
پنجشنبه ۲۸ام خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۲:۲۶ قبل از ظهر

آیا تا به حال یک صورت را در بین ابرها دیده‌ای یا شکل کلی حیوانات را در یک سنگ مشاهده کرده‌ای؟ البته. کاملاً هم طبیعی است. مغز انسان به دنبال الگوها و قوانین است. در واقع، آن را به یک قدم به جلو می‌برد: اگر هیچ الگوی خاصی پیدا نکند، از خودش یکی ابداع می‌کند (خطای دسته‌بندی).

مهدی ایزدی
پنجشنبه ۲۸ام خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۵۰:۰۲ قبل از ظهر

در زندگی روزمره، چون موفقیت بیش از ناکامی به چشم می‌آید، تو دائماً شانس موفقیت خود را بیش از اندازه تخمین می‌زنی. خطای بقا، یعنی افراد دائماً احتمال موفقیت خود را بیش از حد تخمین بزنند.

مهدی ایزدی
چهارشنبه ۲۷ام خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۱۰:۱۰ قبل از ظهر

برای بعضی کارها مثل همین نظم و ترتیب آدم نیاز به به یه محرک و مشوق داره که میلوژی به خوبی این کار رو انجام داده.....

goleyakh sard
دوشنبه ۲۵ام خرداد ۱۳۹۴ ۰۷:۲۹:۱۴ بعد از ظهر

خوشحالم و از میلوژی ممنونم چون قبل از هر چیزی بهمون نظم و ترتیب رو یاد میده
گواه حرف منم چند تا چالش اول هستند
ممنونم میلوژی

مهدی ایزدی
یکشنبه ۲۴ام خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۲۳:۵۵ قبل از ظهر

اگه چند روز مرتب این کار رو انجام بدی ،بعد از یه مدت بدون این که بهش فکر کنی این کار رو انجام میدی!

مهدی ایزدی
چهارشنبه ۲۰ام خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۰۷:۳۴ قبل از ظهر

به چالش کشیدن ما تو این سایت،کار جدید و خلاقانه ای هست که میلوژی به خوبی از پس اش بر اومده!

شادی
دوشنبه ۱۸ام خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۰۷:۲۶ بعد از ظهر

خوشحالم که اینباکسم خالی خالی شده. این دومین بار در کل طول داشتن ایمیلمه که این کار رو میکنم. دفعه قبل هم به تاکید شخص دیگه این کار رو کردم.
امیدوارم دفعه بعد به صورت خودجوش عمل کنم
البته بهتر اینه که هر موقع ایمیلم رو چک کردم و ایمیل رو خوندم پاکش کنم تا مثل امروز دوساعت از وقت و انرژیم صرفش نشود.

مهدی ایزدی
شنبه ۲ام خرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۲:۵۹ قبل از ظهر

راهی که میلوژی برای خونه تکونی اینباکس نشون مون داد رو میشه تو زمینه های مختلف امتحان کرد.

مهدی ایزدی
چهارشنبه ۳۰ام اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۷:۲۱:۵۳ قبل از ظهر

در تکمیل توضیحات سید حسین باید بگم که با کنار گذاشتن کینه ها راه های زیباتری رو برای خودمون سبز می کنیم.

مینا خلیلی راد
سه شنبه ۲۹ام اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۵۴:۴۴ قبل از ظهر

سلام ضمن تشکر از چالش عالیتون ،خواستم نظر شخصیم رو در مورد فیلتر سازی در جی میل عرض کنم. در جیمیل وقتی در صفحه تنظیمات فیلتر در قسمت from ، آدرس وارد میکنیم فیلتر به خوبی انجام نمیشه. چون سایتها با ایمیل های مختلفی اقدام به ارسال ایمیل میکنند. در نتیجه بهتر است قسمت from رو خالی گداشته و در قسمت Has the words کلماتی را که در تمام ایمیل های مشابه میتواند وجود داشته باشد (کلمات کلیدی) را وارد کنیم. البته همانطور که عرض کردم این روش برای من بسیار نتیجه بخش بود.

مینا خلیلی راد
سه شنبه ۲۹ام اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۰:۲۲ قبل از ظهر

سلام ممنون از چالش خوبتون. وضع اینباکس من خیلی بد بود. این چالش خیلی به من کمک کرد وانگار باری از دوشم برداشته شد. در ضمن در رابطه با استفاده درست و آشنایی کامل با جی میل خیلی به من کمک کرد.

مسعود
دوشنبه ۱۴ام اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۰۶:۳۶ بعد از ظهر

البته خیلی وقته که امتیازی به کامنت های خارج از موضوع داده نمیشه، اما کلا تذکر به جایی بود

سید حسین ایزدی
دوشنبه ۱۴ام اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۰۵:۲۳ بعد از ظهر

سلام مجدد
به نظر من چالش دسکتاپ و اینباکس دو تمرین بسیار حساب شده برای نظم دادن به زندگی هست
کاش بیایم حرف های ازاردهنده و کینه ها رو اسپم کنیم و از این به بعد مستقیم بفرستیمشون تو سطل اشغال زندگی مون ....

مهدی ایزدی
پنجشنبه ۱۰ام اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۴:۲۹:۰۱ بعد از ظهر

باشد که چالش اینباکس شروعی باشد برای سروسامان دادن و مرتب کردن همه ی بخش های زندگی مان.

goleyakh sard
پنجشنبه ۱۰ام اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶:۳۵ بعد از ظهر

میلوژی متشکرم چالش جالبی بود.

goleyakh sard
یکشنبه ۶ام اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۲:۲۷:۴۱ قبل از ظهر

من همیشه ایمیلم مرتبه اما این قدم کوچکی برای هدف بزرگ نظم بخشیدن به کارهام بود متشکرم

كاج سبز سبز
سه شنبه ۱ام اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۰:۴۴ قبل از ظهر

فرمودید املاء میلوژی شد19 صحیح ، املاء شماهم باعرض معذرت شد19 متابق غلط نوشته شده مطابق صحیح است اما پیشنهادتون بسیار به جا بود واقعا متشکرم

كاج سبز سبز
سه شنبه ۱ام اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۱۲:۴۳ قبل از ظهر

متشکرم بابت این چالش اما من خوشبختانه همیشه میزکار،پیامکهاو ایمیلم مرتبه اما کوچکترین حرکت هم میتونه در رسیدن به اهداف بزرگ موثر باشه و هست

مهدی ایزدی
شنبه ۲۹ام فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۵۲:۱۶ قبل از ظهر

بابت اظهار لطف تون که یادآوری کردید تا نظرات ام مطابق با موضوع باشه ،از شما سپاس گزارم دوست عزیز!

مرتضی
یکشنبه ۲۳ام فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۲۸:۰۶ بعد از ظهر

سلام
بهتره نظرات متابق با موضوع هر بخش باشه تا مفید تر باشه

مهدی ایزدی
شنبه ۲۲ام فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۱۶:۵۲ بعد از ظهر

می شود صدایت را
همیشه در خواب من
جا بگذاری؟
"عباس معروفی"

مهدی ایزدی
شنبه ۲۲ام فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵:۴۶ بعد از ظهر

همه شگفتی این است
که دختران از هر سو مرا احاطه کرده اند
و کسی جز تو نمی بینم...
"نزار قبانی"

مهدی ایزدی
شنبه ۲۲ام فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۴۵:۲۶ قبل از ظهر

آه از اين قلب
كه جز درد
در آن چيزي نيست

مهدی ایزدی
شنبه ۲۲ام فروردین ۱۳۹۴ ۰۷:۴۳:۰۰ قبل از ظهر

دعا می کنیم از این اتفاقات خوب برای همه بیفته.

مهدی ایزدی
جمعه ۲۱ام فروردین ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸:۵۸ بعد از ظهر

آرزوی سالی خوب برای همه ی اعضای میلوژی به خصوص شما دوست عزیز!!!!

مهدی جنیدی
سه شنبه ۱۸ام فروردین ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳:۳۴ بعد از ظهر

سلام میلوژیست های محترم

سال جدید برای من یه اتفاق خوب داشت.
و اون اینکه اینباکس کینه ها رو پاک کردم
و از هیچ کس و هیچ چیز ناراحت نیستم

چندتایی از کینه ها در قسمت spam موندن ولی خوب دارم سعی میکنم اونا رو هم از بین ببرم.

دعا کنید برای همه

مصطفی تقوی
یکشنبه ۹ام فروردین ۱۳۹۴ ۱۰:۳۸:۴۰ قبل از ظهر

شانس هنگامی رخ می دهد که آمادگی و موقعیت در یک جا جمع شود.
در هر زمینه ای، هر چقدر توانایی های بیشتری داشته باشید و آنها را بیشتر پرورش دهید شانس رسیدن به موقعیت های مطلوب نیز برای شما بیشتر می شود.

شیرین
سه شنبه ۴ام فروردین ۱۳۹۴ ۰۵:۴۰:۴۴ بعد از ظهر

خیلی وقت بود که میخواستم اینکارو کنم ولی همیشه میگفتم باشه بعدا!!!! ممنون بابت این چالش .

مصطفی تقوی
پنجشنبه ۲۱ام اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰:۱۹ قبل از ظهر

قطعیت هدف نقطه آغاز ثروتمند شدن است.
برای ثروتمند شدن باید تصمیم بگیرید که دقیقاً چه می خواهید.
آن را یادداشت کنید و سپس برای دستیابی به آن برنامه ریزی کنید.
تمام مردمان موفق افکارشان را روی کاغذ می آورند.

حامد کریمی
پنجشنبه ۷ام اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۰۹:۵۱ بعد از ظهر

میلوژی:
در قسمت پایگاه دانش در بخش مقالات امکان نوشتن کامنت و لایک زدن رو در صورت امکان قرار بدید.

متین محمودی
سه شنبه ۵ام اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵:۴۹ بعد از ظهر

اشتباه کن، خسته شو، زمين بخور ولی واسه کسی تعریف نکن ...

حامد کریمی
دوشنبه ۴ام اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۲۶:۳۷ بعد از ظهر

دیالوگ ماندگار
کلاه قرمزی وپسرخاله
پسرخاله:یه روز رفتم نونوایی......نونوایی گفت: هرکس اومد
بهش بگو پشت سرت وانسه!نون نمیرسه!
منم هرکی اومد گفتم:بیا جلوی من واسا، پشت سرم نون نمیرسه!

مصطفی تقوی
دوشنبه ۴ام اسفند ۱۳۹۳ ۰۳:۰۷:۱۶ بعد از ظهر

خوشبختی و داشتن عملکرد عالی هنگامی به سراغ شما می آید که تصمیم بگیرید هماهنگ با والاترین ارزشها و عمیق ترین اعتقادات خود زندگی کنید.
همیشه با آن بهترین بهترین ها که در درون شماست صادق باشید.

مصطفی تقوی
شنبه ۲ام اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳:۲۶ بعد از ظهر

اگر با اعتماد به نفس انتظار وقوع چیزی را داشته باشید در جهان پیرامونمان امکان وقوع پیدا می کند.
شما همیشه هماهنگ با انتظاراتتان عمل می کنید و انتظارات شما بر رفتار و طرز برخورد اطرافیانتان تأثیر می گذارد.

حامد کریمی
شنبه ۲ام اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳:۳۱ قبل از ظهر

شکست خوردن و بر زمین افتادن اتفاقی است، اما بلند شدن و ادامه دادن یک انتخاب است.

حامد کریمی
شنبه ۲ام اسفند ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶:۴۱ قبل از ظهر

من، خودم را بابت موضوعاتی که نمی توانم آنها را کنترل کنم یا تغییر دهم، مضطرب نمی کنم.

حامد کریمی
جمعه ۱ام اسفند ۱۳۹۳ ۰۶:۳۹:۱۱ قبل از ظهر

آقا مهدی سلام
چطوری؟ خوبی؟ چه خبر؟
احیاناً من شما رو توی بورس ندیدم؟

متین محمودی
پنجشنبه ۳۰ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۲۷:۲۱ قبل از ظهر

@مهدی
بابا بیخیال پول
اصل مطلبو بچسب.

مسعود
چهارشنبه ۲۹ام بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴:۳۱ بعد از ظهر

یعنی اگر پول نگیریم دیگه فال گیری نیست؟‌ عجب!!!

مهدی جنیدی
چهارشنبه ۲۹ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۵۲:۲۹ بعد از ظهر

یازم سلام
مسلما دریافت هزینه در قبال خدمت نوعی جذب سرمایه برای ادامه دادن راه است.
پیشنهاد من اینست به جای کلمه پرداخت هزینه از بن یا فروش سهام استفاده کنید
در یک مرحله مشتری را مجبور به خرید مثلا 10 سهم به مبلغ 9999 تومان کنید و در جاهایی که می خواهید و مورد نیازه سهامش رو بخرید.
مزایا:احساس مشارکت
حس مالکیت
ارزشمندی نوع خدمت
یک بار پرداخت به جای پرداخت مکرر و...
مشترک خوب خودش یک سهام است
به آنها تخفیف بدید
معرفی به دوستان را نیز با سهام ارزش گذاری کنید نه امتیاز چون بازاریابی است در اصل

مصطفی تقوی
چهارشنبه ۲۹ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۶:۵۲ بعد از ظهر

غیر قابل باوره

مهدی جنیدی
چهارشنبه ۲۹ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱:۴۷ قبل از ظهر

برادر پروفسور
چی شد اصلا ما نفهمیدیم قضیه چیه
آخرش چی میشه

حامد کریمی
دوشنبه ۲۷ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۴۲:۵۳ بعد از ظهر

سایت دفتر کار همراه
http://www.voffice.ir

مسعود
دوشنبه ۲۷ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴:۳۰ بعد از ظهر

کامران عزیز پیام شما در تاریخ 25/11/93 یعنی دو روز پیش پاسخ داده شده ، لطفا به ایمیلتون سری بزنید!

مسعود
دوشنبه ۲۷ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۴:۳۰ بعد از ظهر

کامران عزیز پیام شما در تاریخ 25/11/93 یعنی دو روز پیش پاسخ داده شده ، لطفا به ایمیلتون سری بزنید!

کامران خان
دوشنبه ۲۷ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۶:۰۶ بعد از ظهر

دوستان سلام . من به مدیران محترم میلوژی پیشنهاد کرد در قسمت میزکار صندوقی (اینباکس) جهت مکاتبه درون محیطی تعبیه بشه. این پیشنهاد به این منظوه که هر یک از اعضا بتونن در صورت نیاز به پاسخگویی مکاتبه و پیام ارسالی خود ، پاسخ مربوطه رو توی اون فضا دریافت و مشاهده کنن، از طرفی همانطور که می دونید قطعاً برخی از مکاتبات جنبه شخصی دارن و قابل انتشار در محیط عمومی سایت نیستن، نظر شما در این مورد چیه؟

کامران خان
دوشنبه ۲۷ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶:۱۸ بعد از ظهر

سلام دوستان، من به تازگی به این مجوعه پیوستم. قبلا از مسئولین محترم سایت پرسیدم که چه تضمینی برای محرمانگی اطلاعات شخصی افراد وجود داره؟ که هنوز هیچ پاسخی دریافت نکردم، حالا می خوام نظر شما رو در این مورد بدونم. لطفاً

همایون
دوشنبه ۲۷ام بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸:۴۴ قبل از ظهر

از inbox گوگل استفاده کنید
خیلی بهتر از روش‌های سنتی مدیریت ایمیل هست حتی Gmail

حامد کریمی
چهارشنبه ۲۲ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۲۵:۵۳ بعد از ظهر

میلوژی:
این امکانات جدید وچالش های جدید رو چه موقع دیگه می خوایی رو نمایی کنی؟
دهه فجر تمام شد.
پروفسور شما یه کاری بکن مردیم ما از بس میلوژی گفت بزودی.
ما چشم امیدمون به شما ست دیگه پروفسور!!!!

حامد کریمی
یکشنبه ۱۹ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳:۰۶ بعد از ظهر

آقا نصیر دوست خوب من:
جهت اطلاع ، میلوژی خودش در صفحه اول میگه که : "راه حل های" " اختصاصی "بر اساس داده های شخصیتی شما وبا استفاده از تکنیک های بازیگونگی "ارائه می دهد"!

نیما کافی
شنبه ۱۸ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۱۱:۱۸ بعد از ظهر

@حمیدرضا:
خواهش می کنم دوست من. میلوژی راه حل پیدا نمیکنه. کمک می کنه خودمون راه حل پیدا کنیم. برای مواردی که شما فرمودید چنین سایت هایی هست: دوست یابی، همسریابی، کاریابی و ...

حامد کریمی
شنبه ۱۸ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۴۰:۳۲ قبل از ظهر

آقا نصیر:
ممنونم از توضیحات شما
اما میلوژی چطوری می خواهد برای این سه مشکل( روابط، کسب و کار ، زندگی مشترک) راه حل پیدا کنه؟
اگه بشه چی میشه؟
فکر کنم در این بزودی گفتن ها یه رازی باشه!!!
و فکر کنم میلوژی به این راه حل که برسه دیگه پروفسور مارو تحویل نگیره درسته؟

نیما کافی
جمعه ۱۷ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۵۷:۰۱ بعد از ظهر

@میلاد:
اولین کاری که پیشنهاد میشه اینه که تمام گروه های وایبر و واتس اپ و ... رو ترک کنیم.
این کار تا حد زیادی جلوی اتلاف وقت رو می گیره. اگه کافی نبود لازمه این اپلیکیشن ها رو حذف کنیم. البته قبل از هر چیز بهتره با یه سیمکارت زاپاس که کارش نداریم عضو بشیم، که شماره اصلیمون پخش نشه.

میلاد اکبری
پنجشنبه ۱۶ام بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۴۴:۲۹ بعد از ظهر

کاش یه چالش برای روشن کردن تکلیف واتس آپ و وایبر و ... برگزار می کردید :|
کل وقت منو همین دو تا نرم افزار میگیره ... فکر میکنم خیلی از دوستان هم همین مشکل رو داشته باشن ...
مرسی

بهنام
پنجشنبه ۱۶ام بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶:۰۰ بعد از ظهر

با برنامه هایی که هست و راحت میشه تمام حسابها رو یه جا جمع کرد تمام ایمیل ها رو هم یه جا چک کرد خیلی ساده مثل : Mozilla Thunderbird

محمد رضا عظیم
چهارشنبه ۱۵ام بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸:۱۲ بعد از ظهر

من هر روز ، یه بار صبح و یه بار آخر شب ایمیل هامو چک می کنم و همیشه اینباکسم مرتب می کنم ، و از این به بعد هم به این روال ادامه خواهم داد. :)

نیما کافی
چهارشنبه ۱۵ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵:۵۹ بعد از ظهر

@حمیدرضا:
سؤال خوبی پرسیده بودید و سه گزینه در نظر گرفتید: روابط، کسب و کار، زندگی مشترک
به نظر من گزینه ی چهارمی هم وجود داره: «همه موارد»
ارزشی که میلوژی خلق می کنه، «خودشناسی» هستش؛ چیزی که محدود نیست و شما می تونید توی تمام ابعاد زندگی ازش بهره ببرید.
اشاره کردید به کسب و کار، عالیه! خودشناسی میتونه نمود بیشتری در کسب و کار داشته باشه، و دلایلش: تعیین مسیر شغلی، تناسب با وظایف تیمی، شناخت نقاط قوت و ضعف برای اتخاذ استراتژی، کنترل تأثیر ویژگی های فردی بر مجموعه ی تحت کنترل و ...

مهدی
سه شنبه ۱۴ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۱:۲۳ بعد از ظهر

@نغمه
احتمالا کار کار فیس بوکه

حامد کریمی
یکشنبه ۱۲ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳:۱۹ بعد از ظهر

میلوژِی خودم جوابش رو پیدا کردم :به پروفسور هم هر وقت بیدار شدبگو
مهمترین مشکلاتی که میلوژِی حل می کند چیست؟ یا در چه زمینه ی است؟ (10 نمره)
کسب وکار!!!!!
اما چرا؟!!!!!

نغمه مبینی
شنبه ۱۱ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۴۶:۰۰ بعد از ظهر

میلوژی ممنون .چون اینباکسم هم مرتب مونده و دیگه 1000000ایمیل نخونده ندارم

پارسا امیری
شنبه ۱۱ام بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸:۴۵ بعد از ظهر

اخه من چجوری 6500 تا ایمیل و بخونم :|

حامد کریمی
سه شنبه ۷ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۴۴:۴۹ بعد از ظهر

میلوژِی چه خبر؟

ستاره نظم آبادی
سه شنبه ۷ام بهمن ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳:۲۸ قبل از ظهر

دمت میلو ژی گرررررررررم

حامد کریمی
دوشنبه ۶ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۴:۵۵ بعد از ظهر

بله میلوژِی:
من میگم چطوری این همه یه دفعه منظم شدم بگو کار این چالش بوده!!!!!

حامد کریمی
دوشنبه ۶ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۶:۰۹:۳۰ قبل از ظهر

میلوژی املات میشه 19
چون نظرات درسته نه نظزات

مسعود
یکشنبه ۵ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۵:۱۴:۲۹ بعد از ظهر

کافی نظزات رو بخونین و ببینین چرا کاربرا از خالی کردن اینباکس ابراز رضایت می‌کنن؟

حامد کریمی
یکشنبه ۵ام بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۸:۳۰ بعد از ظهر

میلوژِی من آخر هدف این چالش اینباکس رو نگرفتم

حامد کریمی
جمعه ۲۶ام دی ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴:۵۰ بعد از ظهر

میلوژی یه چالش حل جدول هم بذار فکر کنم جواب بده

نغمه مبینی
شنبه ۲۰ام دی ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶:۵۳ بعد از ظهر

میلوژی ایمیلم مرررتببببببببببببببه ......چقدر کار کردن اسون شده

نیما کافی
جمعه ۱۹ام دی ۱۳۹۳ ۰۷:۳۵:۳۲ بعد از ظهر

@فرشاد:
Roundcube امکان report spam نداره. میشه یه ایمیل رو منتقل کرد به پوشه ی اسپم، ولی ایمیل های بعدی اون ارسال کننده باز هم میاد تو اینباکس. امکان دیگه ای که میخوام، فوروارد هستش. هاتمیل داره. برای کسایی که چند تا ایمیل دارن، میشه همه رو فوروارد کرد به یکی، حتا خارج از هاتمیل.
بازم مرسی.

فرشاد اسدپور
پنجشنبه ۱۸ام دی ۱۳۹۳ ۰۳:۴۷:۲۱ بعد از ظهر

RoundCube

رضا
دوشنبه ۱۵ام دی ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰:۲۴ بعد از ظهر

من ایمیل شرکتیم هم Gmail هستش. خیلی مزایا داره یه گزینه داره به اسم Keep که یادداشتها تو با ایمیلت رو هر دیوایس سینک میکنه هوشمنده!! ایمیلهاتو اورگانایز میکنه حی میل رو با اوت لوک مایکروسافت اگه سینک کنید که دیگه میشه هلووووو مخصوصا افیس 2013 که عجوبه ایه برا خودش

هاجر استکی
دوشنبه ۱۵ام دی ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰:۴۸ قبل از ظهر

سلام به همه
من فقط ایمیل اصلیم رو چک کردم و مرتبش کردم . اتفاقا برام سوال پیش اومد که چه جوری همینطور مرتب بمونه . با نظر دوستمون آرمین موافقم که هر از گاهی یه تست بشه .

مهدی
یکشنبه ۱۴ام دی ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴:۲۰ بعد از ظهر

مرتب کردن اینباکس بر اساس فرستنده:
http://pnu-club.com/8732-%D9%85%D8%B1%D8%AA%D8%A8-%D9%83%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A7%D9%8A%D9%85%D9%8A%D9%84-%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-inbox-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3-%D9%81%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7/

نیما کافی
یکشنبه ۱۴ام دی ۱۳۹۳ ۱۲:۵۲:۳۲ قبل از ظهر

@حسین:
انتخاب سرویس ایمیل مناسب از خیلی از مشکلات جلوگیری می کنه. از بین سرویس های معروف، Hotmail و بعد Gmail بهترین بازخورد رو داشته و Yahoo افتضاحه!
Gmail با دسته بندی ایمیل های دریافتی به دسته های «اصلی»، «اجتماعی»، «تبلیغاتی»، «به روزرسانی» و «انجمنها» کمک خوبی به مدیریت ایمیل می کنه.
ایمیل های ناخواسته رو unsubscribe کنید، در غیر این صورت report spam رو بزنید تا لااقل بره تو پوشه ی spam (یا junk). با پرداخت هزینه به سرویس Gmail می تونید از شر اسپم ها هم راحت بشید.

حسین ارشد
شنبه ۱۳ام دی ۱۳۹۳ ۱۱:۳۴:۴۱ قبل از ظهر

برای من ایمیل های تبلیغاتی زیاد میاد.
از جاهایی که از طرف خودم ایمیلمو ندادم!

مسعود
پنجشنبه ۱۱ام دی ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶:۱۰ بعد از ظهر

روش خوبیه ! 

فقط مسئله اینه که حالت مچ گیری میشه ... 

مسعود
چهارشنبه ۱۰ام دی ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱:۲۱ بعد از ظهر

آفرین !

10 امتیاز میگیری ... 

بابک اکابری
چهارشنبه ۱۰ام دی ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹:۱۶ بعد از ظهر

ایمیل من هنوز مرتبه :)

مهدی
چهارشنبه ۱۰ام دی ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱:۲۲ قبل از ظهر

منم موافق نغمه هستم..
کارتون درسته، حسابی...

نغمه مبینی
چهارشنبه ۱۰ام دی ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷:۳۸ قبل از ظهر

میلوژژژژژژژژززززززی خیلی باحالی!!!!!!من شاید نزدیک به 2000تا ایمیل داشتم!ومیرفتم تو ایمیلم 1دقیقه هنگ بودم.اما الان خیلی راحت شدم.تازه هر روز چکش میکنم و اضافیاشو پاک میکنم

آرمین قاسمی راد
چهارشنبه ۱۰ام دی ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵:۱۵ قبل از ظهر

میلوژی جان ممنون که همش واسم ایمیل میفرستی که من هی مرتبشون کنم!!

حمید
پنجشنبه ۴ام دی ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶:۴۴ بعد از ظهر

من ایمیلی شخصی دارم که معمولا پیام ها را چک میکنم و خلوت ولی ایمیل هایی که برای ثبت نام ها استفاده میکنم سیاهچاله ی پیام است.

مسعود
سه شنبه ۲ام دی ۱۳۹۳ ۰۲:۳۳:۴۶ بعد از ظهر

شما هفته ای یه بار این چالشو برگزار کن ...

مصطفی جلمبادانی
دوشنبه ۱ام دی ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵:۱۶ قبل از ظهر

به نظرم خیلی چالشش خوبی نبود من الان دوباره بالای صد تا ایمیل نخونده دارم :(

مهدی علیپور سخاوی
یکشنبه ۳۰ام آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۵:۳۳ بعد از ظهر

نگران نباشید ، چالش های زیادی حدود 20 چالش برای شما عزیزان در نظر گرفته شده که به تدریج در سیستم اضافه خواهند شد!

مجتبی سامی شیخ جانی
یکشنبه ۳۰ام آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۷:۱۵ بعد از ظهر

بهتره بجای وقت تلف کردن با ایمیلو اینا چاش های بهتریو طراحی کنید
هر روز ک ایمیل اونقدری /ر نمیشه خالی کنیم
بهتره چالشهای اجتماعی واقتصادی و ..... هم گنجانده بشه

مجتبی سامی شیخ جانی
یکشنبه ۳۰ام آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۷:۵۶ قبل از ظهر

من که ایمیلامو هر روز چک مینکم و جواب میدم

محسن زنگویی
شنبه ۲۹ام آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۱:۴۳ بعد از ظهر

این چالش برای من مفید بود. باعث شد ایمیل های نیمه کارم رو تکمیل کنم.

محسن زنگویی
شنبه ۲۹ام آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۹:۵۰ بعد از ظهر

@محمد
یعنی من پسر خوب مامانم؟؟؟؟ :) :) :)

محمد نژادکمالی
پنجشنبه ۲۷ام آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶:۴۲ قبل از ظهر

خوب دسکتاپم که مرتب شد ، ایمیل ها هم پاک شد ، اتاقم و میزمم مرتب کنم میشم پسر خوب مامانم

علی مهاجرانی فرد
چهارشنبه ۲۶ام آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۵:۳۸ بعد از ظهر

خیلی خوب بود البته من همیشه و هر بار که میام پشت کامپیوترم اول ایمیل رو چک میکنم و مرتب

آرش ماهر
چهارشنبه ۲۶ام آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۵:۵۸ بعد از ظهر

@فرشاد
آره این راه خوبیه باید یه مدت تست کنم ببینم رو من جواب میده یا نه :دی

سحر کیا
دوشنبه ۲۴ام آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹:۰۳ بعد از ظهر

ایمیل من که مرتب بود

فرشاد اسدپور
دوشنبه ۲۴ام آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹:۳۳ قبل از ظهر

آرش اتفاقا خوب نیست همیشه باخبر باشی ،که ایمیل اومد چک کنی
یه ساعتی تو روز اختصاص بده و چک کن

آرش ماهر
یکشنبه ۲۳ام آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹:۴۹ بعد از ظهر

جیمیلی ها از افزونه Gmail Notifier استفاده کنن خیلی خوبه

مصطفی تقوی
یکشنبه ۲۳ام آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۵۷:۳۶ قبل از ظهر

خدا رو شکر که همیشه ایمیل هام مرتبه

فاطمه یزدانی
شنبه ۲۲ام آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۵:۲۴ بعد از ظهر

تا حالا به این مرتبی نبودم :)

نیما کافی
جمعه ۲۱ام آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳:۵۵ بعد از ظهر

مرسی اسماعیل جان. خیلی راحت تر از تاندربرده :)

مهدی علیپور سخاوی
جمعه ۲۱ام آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳:۰۸ بعد از ظهر

نظر بیانگر نگرش شما و تفکرات شما در این مورد است

در صورتیکه پیشنهاد بیانگر راهکارهای شما می باشد جهت بهبود سیستم

ایده : هم بیانگر یافته های جدید شما در این زمینه است

آرش ماهر
جمعه ۲۱ام آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷:۰۷ قبل از ظهر

خیلی از ایمیل ها بودن که از سایت های مسخره میومدن همه رو آنسابسکرایب کردم راحت !

فرشاد اسدپور
پنجشنبه ۲۰ام آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۳:۵۵ بعد از ظهر

@بهزاد جان ، آره ، کاملا موافقم
یه برنامه نویس همیشه ایمیلش مرتبه

احسان شیرزادی
پنجشنبه ۲۰ام آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲:۰۵ بعد از ظهر

مهدی جان برای این 18497 تا ایمیلت، حدود 2 سال هست که Gmail راهکار داده و ایمیلهای شبکه های اجتماعی و شخصی و غیر رو جدا میکنه از هم.

احسان موسوی
پنجشنبه ۲۰ام آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۰:۰۷ بعد از ظهر

راستی ، فرق نظر با پیشنهاد چیه؟!
که تو گردالی های سمت چپ، اونا رو دوتا چیز درنظر گرفتی؟

سید علی کشاورز
پنجشنبه ۲۰ام آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۲۳:۴۶ بعد از ظهر

خوب بود.اسپم زیاد میاد همیشه پر میشه

آرمین قاسمی راد
پنجشنبه ۲۰ام آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۳:۲۴ بعد از ظهر

@مهدی: بسیار عالی! یادش بخیر اونوقتا که منم تو باشگاه 2کیلویی ها بودم... D:

مهدی
پنجشنبه ۲۰ام آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵:۳۹ قبل از ظهر

با موفقیت انجام شد.....
2270 امتیازی شدم.... :D

مهدی
چهارشنبه ۱۹ام آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۴۲:۳۲ بعد از ظهر

چالشه کار آمدیه...
فقط کاش میشد تو زندگیمونم اینجوری و به سرعت نظم و ترتیبو حاکم کنیم...

نسیم اسماعیل‌زاده
سه شنبه ۱۸ام آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۴:۳۴ بعد از ظهر

اینباکس هم مرتب شد . فقط اتاقم مونده :-)

بهزاد قطبی فر
سه شنبه ۱۸ام آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۵:۳۵ بعد از ظهر

اینباکس ایمیل جزو چیزایی هست که همیشه باید مرتب باشه

مصطفی جلمبادانی
سه شنبه ۱۸ام آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۰:۱۴ بعد از ظهر

lمن خیلی موافق نیستم اینکه گوگل می‌زاره ما اینباکس‌های مختلف داشته باشیم کمک می‌کنه مثل یه جور تو دو لیست با ایمیل برخورد کنیم و خب لازم نیست همیشه ایمیل های نخونده صفر باشه من خیلی ایمیل‌ها رو می‌فرستم به بخش خاص تا بعدا کاریکه لازم هست رو براش انجام بدم

بیژن صدیق زاده
سه شنبه ۱۸ام آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷:۴۹ قبل از ظهر

تشکر، مشکل باید رفع شده باشد.

ابراهیم
سه شنبه ۱۸ام آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸:۲۸ قبل از ظهر

سرویس اینباکس گوگل بخش زیادی از این مشکلات رو در درون خودش حل کرده
ایمیل ها رو به مثابه تسک در نظر میگیره که میشه دان کرد یا ریمایندر گذاشت

مرجان ناخدا
سه شنبه ۱۸ام آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۷:۰۷ قبل از ظهر

سلام توی پیغامی که هشدار می ده حجم عکس بیشتر از حد مجاز است یک bug مربوط به xml وجود داره

مهدی علیپور سخاوی
سه شنبه ۱۸ام آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰:۰۰ قبل از ظهر

ارمین عزیز منتظر یک ایمیل ویژه باش طی همین چند روز برات ارسال میشه

فرشاد اسدپور
سه شنبه ۱۸ام آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۶:۱۹ قبل از ظهر

همیشه اینباکس مرتب و خوبی داشتم و خیلی هم میبالم به خودم و قبل نتیجه میلوژی واقعا خوشحال بودم که اینباک تمیزی دارم

آرمین قاسمی راد
سه شنبه ۱۸ام آذر ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳:۰۳ قبل از ظهر

@مهدی(همشهری عزیز!!!): به نظرم یکی رو واسه رسیدگی به ایمیلهاتون استخدام کنید. هم اشتغال زایی میشه هم کلاس داره...!

آرمین قاسمی راد
دوشنبه ۱۷ام آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷:۳۶ بعد از ظهر

آقا اولین 2K و 3K میلوژی بودم و مدالی نگرفتم. لااقل یه کوپن جایزه بدین بدم به دوستام...!

بابک اکابری
دوشنبه ۱۷ام آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵:۱۸ بعد از ظهر

draft فقط discard ولا غیر .... والا .

آرش ماهر
دوشنبه ۱۷ام آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳:۴۷ بعد از ظهر

@بابک روش جالبی بود ایول

بابک اکابری
دوشنبه ۱۷ام آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴:۱۰ بعد از ظهر

دوستانی که وضعیتشون مثل من وخیم بوده ، یک روش هست که البته در واقع بدون خوندن همه ی این ایمیل ها (31000 +) اونها رو به حالت خونده در بیاریم.اول در قسمت سرچ جیمیل is:unread رو بزنید. بعد همه ی ایمیل های نتیجه ی این سرچ رو انتخاب کنید. و بعد از بخش more حالت make as read رو بزنید. من بعد از حدود 6 سال الان دیگه ایمیل نخونده ندارم. هرچند در واقع حدود 30000 ایمیل رو هیچ وقت نخوندم :) برای اطلاعات بیشتر در مورد این روش how to make all emails as read رو جستجو کنید.

آرش ماهر
دوشنبه ۱۷ام آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۵۴:۴۱ بعد از ظهر

بیشتر از 10 تا ایمیل نخونده هیچ وقت نداشتم چون همیشه چک میکنم و سریع اونایی که لازم نیست پاک میکنم

بیژن صدیق زاده
دوشنبه ۱۷ام آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۴:۴۶ بعد از ظهر

اگر یک فیلتر روی این تیپ ایمیلها بزاری و همه آنها رو در یک برچسب قرار بدی، مدیریتشون راحتر هست، همچنین فکر میکنم شاید اصلا به این ایمیلها نیازی نداشته باشی و میشه همه اونا رو با همان فیلتر حذف کرد یا از طریق سایت ارسال کننده کلا ارسالش رو خاموش کنی!

بیژن صدیق زاده
دوشنبه ۱۷ام آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹:۲۶ قبل از ظهر

اینباکس من، معمولا از خالی بودن رنج میبرد، چون همیشه اونو خالی نگه میدارم، اما در منابع نکته خوبی اشاره شده بود که لازم هم نیست دائم اینباکس رو چک کنم.

ثبتید!ممنونیم ازینکه نظر دادید!

چه چیزی باعث بهتر شدن ما میشود؟