خلاصه مطالعه‌های همه ی کسایی که در چالش مطالعه شرکت کردن اینجا نوشته شده ...

14 روز مطالعه

هر روز 20 دقیقه مطالعه
امیرعلی
یکشنبه ۲۰ام شهریور ۱۴۰۱ ۰۷:۴۸:۴۰ بعد از ظهر
منبع
عزت نفس - استاد عباسمنش

آرام بود و در صلح بودن باخودت و موجودات و انسان های اطرافت باعث رشد و پیشرفت به سادگی به آسانی و عزتمندانه می شود. اینکه بتونی با کنترل ورودی های ذهن و آرام بود در هر لحظه و رسیدن به نقطه ای که استاد زندگی شود خواسته ها میخواهی و میشود، وقتی مهمترین رابطه ات با درون و قلبت که جایگاه خداست باشه،معجزات اتفاق می افتد. سپاسگزارم بابت این سایت فوق العده که باعث شد من هر روز مطالعه و نوشتن رو انجام بدم و لذت ببرم و مسیر زندگیم رو تغییر بدم سپاسگزارم.

امیرعلی
یکشنبه ۲۰ام شهریور ۱۴۰۱ ۰۷:۴۸:۳۸ بعد از ظهر
25 اصل حیاتی موفقیت جک کنفیلد

اصل یازدهم : آنچه را که میخواهید ببینید و آنچه را که میبیند به دست آورید. تخیل یعنی همه چیز البرت انیشتین چطور تخیل به بهبود عملکرد یاری می رساند؟ وقتی اهدافتان را هر روز به صورت تحقق یافته فرض کنید،تقابلی در ضمیر ناخودآگاه شما ایجاد می شود بین آنچه که تجسم میکنید و انچه در حال حاضر دارید. روند استفاده از تخیل برای آینده خیلی ساده است، چشمانتان راببندید و تحقق خواسته خود را تجسم کنید و احساس خود را ببینید در لحظه تحقق خواسته. به تجسم خود صدا ،تصویر و احساس اضافه کنید. تخته آرزوها و کتاب اهداف باعث تحقق خواسته ها می شود. از همین الان شروع کنید.

امیرعلی
یکشنبه ۲۰ام شهریور ۱۴۰۱ ۰۷:۴۸:۳۲ بعد از ظهر
25 اصل حیاتی موفقیت جک کنفیلد

اصل نهم : ردپای موفقیت موفقیت نشانه دارد. چه کسی قبلا کار را میخواهید بکنید ، انجام داده؟ به دنبال نشانه ها بگردید. سه راه دنبال نشانه ها گشتن: معلم، مربی یا استاد پیدا کنید ،دفترچه راهنما،کتاب صوتی،کتاب کسی را پیدا کنید که پیشاپیش کار شما را انجام داده باشد و از او الگوبرداری کنید نه کپی برداری. یا به عنوان کاراموز برای کسی این کار را انجام دهید که کارتان را دارد انجام میدهد.

امیرعلی
یکشنبه ۲۰ام شهریور ۱۴۰۱ ۰۷:۴۸:۲۹ بعد از ظهر
25 اصل حیاتی موفقیت

اصل هشتم : به قطعات کوچکتر تقسیمش کن راز پیشرفت در آغاز راه است، راز اغاز کردن نیز در تقسیم وظایف پیچیده و طاقت فرسا، به کارهای کوچکتر و قابل کنترل است،آن وقت است که میشود اولین گام را برداشت. از نقشه برداری ذهنی استفاده کن. حلقه داخلی،حلقه بیرونی،خطوط تهیه یک فهرست اجرایی روزانه. اول کارهای مهمتر. از شب قبل باری روز پیش رو برنامه ریزی کنید. از سیستم تمرکز افراد موفق استفاده کنید.

امیرعلی
یکشنبه ۲۰ام شهریور ۱۴۰۱ ۰۷:۴۸:۱۹ بعد از ظهر
25 اصل حیاتی موفقیت جک کنفیلد

اصل هفتم : قدرت نهفته هدف گذاری را آزاد بگذارید. اگر میخواهید شاد باشید،هدفی برگزینید که افکارتان را هدایت کند،انرژی تان را آزاد کند و الهام بخش و امیدوار کننده باشد. دو مولفه هدف : اول به گونه ای بیان شود که برای شما و هر کس دیگری قابل اندازه گیری باشد و دوم زمان مشخص داشته باشد. وقتی که معیاری برای سنجش وجود نداشته باشد چیزی که میخواهید صرفا یک ایده خوب یا آرزو است. نوشتن جزئیات باعث شفافیت هدف می شود. اهدافی به درد شما میخورد که باعث رشد شما شوند. یک هدف چشمگیر هم تعیین کنید. اهداف خود را سه بار در روز مرور کنید. بعد از بیدار شدن،ظهر و قبل از خوابیدن مهمترین هدفتان را همیشه همراهتان داشته باشید. هدف نهایی شما تسلط بر زندگی و تبدیل شدن به انسانی ارزشمند است.

امیرعلی
یکشنبه ۲۰ام شهریور ۱۴۰۱ ۰۷:۴۸:۱۵ بعد از ظهر
25 اصل موفقیت جک کنفیلد

اصل ششم : بدگمانی در جهت عکس من همیشه برعکس یک آدم بدگمان عمل میکنم،طوری که همه نقشه کشیده اند تا به خوشبختی من کمک کنند. آیا در برهه ای از زندگی اتفاق وحشتناکی برایتان نیفتاده که بعدها آن را یک موهبت الهی بدانید؟ هر حادثه منفی در بطن خود بذری از یک امتیاز معادل و یا حتی بزرگتر دارد. چگونه از این تجربه به نفع خودم استفاده کنم؟ در همه حال دنبال فرصت باشید. او فرصت را شکار کرد. خداوند خیر و برکت بیشتری برای من در نظر گرفته است.

امیرعلی
یکشنبه ۲۰ام شهریور ۱۴۰۱ ۰۷:۴۴:۱۴ بعد از ظهر
25 اصل حیاتی موفقیت جک کنفیلد

اصل پنجم : خودتان را باور کنید. شما بر اثر حادثه به دنیا نیامده اید. یک محصول انبوه نیستید و روی خط مونتاژ ساخته نشده ای. با برنامه ریزی خلق شده اید. مورد الطاف ویژه بوده و با عشق و محبت، از سوی بزرگترین استادکار عالم بر روی زمین قرار گرفته اید. خودباوری یک جور تفکر است. انتخاب اینکه چه چیزی را باید باور کرد، باشماست. من دنبال مردانی می گردم که ظرفیت بی پایان برای ندانستن آنچه نمی توان کرد داشته باشند. نمی توانم را دور بیندازید. عبارت نمی توانم،قدرتمند ترین نیروی منفی در روان بشر است. زندگی تان را با اعتقاد به ناتوانی خود،هدر ندهید. این که دیگران در مورد شما چه فکر می کنند، ربطی به شما ندارد. خودتان را باورکنید حتی اگر هیچ کس باور نکرد.آن وقت است که پیروز میشوید.

امیرعلی
یکشنبه ۲۰ام شهریور ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳:۳۸ بعد از ظهر
25 اصل حیاتی موفقیت جک کنفیلد

اصل چهارم: باور کنید که می شود. اولین مشکلی که امروز جلوی پیروزی مردم را میگیرد،باور نداشتن خودشان است. آنچه که انتظارش را دارید، خواهید یافت. شما می توانید هر چیزی که میخواهید بشوید، فقط به اندازه کافی ایمان داشته باش و بر آن اساس عمل کنید،چون هر چیزی را که ذهن بتواند تصویر و باور کند حتما دست یافتنی است. خودتان را باور کنید و دنبال خواسته هایتان بروید.

امیرعلی
یکشنبه ۲۰ام شهریور ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳:۳۵ بعد از ظهر
25 اصل حیاتی موفقیت کنفیلد

اصل سوم : آنچه را میخواهید انتخاب کنید. گام نخست و ضروری برای دستیابی به آنچه که از زندگس میخواهید انتخاب آن است. قرار نیست آرزوهای دیگران را برآورده کنید. به کمتر از آنچه میخواهید راضی نشوید. فهرستی از خواسته های خود تهیه کنید. آیا نگرانی از خرج زندگی جلویتان را میگیرد؟ نگاه خود به زندگی ایده آل را تبیین کنید. نگذاریدهیچ کس رویای شما را ازتان بگیرد. آینده را از روی آینده خلق کنید، نه از روی گذشته. برای رسیدن به حداکثر اثر گذاری،رویای خود را با دیگران در میان بگذارید.

امیرعلی
چهارشنبه ۲ام شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۱۴:۰۸ بعد از ظهر
25 اصل حیاتی موفقیت جک کنفیلد

اصل دوم : بدانید که چرا در این وضعیت هستید. یاد بگیرید که با سکوت درونی خودتان در تماس باشید و بدانید که هر چیزی در زندگی هدفی دارد. شما نیز خدف اصلی خود را در زندگی تبیین کنید و تمام فعالیت های تان را حول محور آن سازمان دهی نمایید. بدانید هر آنچه میکنید دلیلش چیست. سامانه راهنمای درونی شما ،شادمانی شماست. وظیفه روح وفاداری به تمایلات خودش است، روح باید خود را کاملا در اختیار خواسته اصلی خود قرار دهد.

ثبتید!ممنونیم ازینکه نظر دادید!
چه چیزی باعث بهتر شدن ما میشود؟