خلاصه مطالعه‌های همه ی کسایی که در چالش مطالعه شرکت کردن اینجا نوشته شده ...

14 روز مطالعه

هر روز 20 دقیقه مطالعه
عماد پورحسنی
پنجشنبه ۲۶ام فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۱:۰۰ بعد از ظهر
سرسختی

کتاب سرسختی ) 2016 ( درمورد ایده ایه که به افراد اجازه میده که کاری که عاشقشن رو انجام بدن ، برای زندگیشون هدفی پیدا کنن ، و مهم تر از همه ، اونقدر برای رسیدن به هدفشون پشتکار داشته باشن تا واقعا به نتیجه برسن . یاد بگیرین که چطور میتونین سرسختی تون رو کشف کنین و ازش استفاده کنین، تا رسالت واقعی تون در زندگی رو دنبال کنین . و وقتی که شرایط سخت میشه به تلاش کردن ادامه بدین.

عماد پورحسنی
پنجشنبه ۲۶ام فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۰:۴۶ بعد از ظهر
اصل سادگی

کتاب اصل سادگی ) 2020 ( راه ساده ای برای زندگی در قرن بیست و یکم پیشنهاد می کنه . جولیا هابزباوم با استفاده از طبیعت و هندسه ، نشون میده که چطور کار پیچیده رو ساده ساز ی کنین و یاد بگیر ین که به چیزایی که بیشتر از همه اهمیت داره اولویت بدین .

عماد پورحسنی
سه شنبه ۲۴ام فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۱:۴۰ بعد از ظهر
تیم های رویایی

تیم های رویایی، کتابی که در سال دوهزار و هجده منتشر شد نکاتی که یک تیم واقعا عالی رو درست می کنه، بیان می کنه. این کتاب با مثالای عجیب و جالب از صنایع مختلف پر شده. اسنو علم پشت تیم های رویایی، اینکه چی اونا رو شگفت انگیز کرده و اینکه امروزه استراتژ یای اونا چطور کار می کنه رو نشون میده.

عماد پورحسنی
دوشنبه ۲۳ام فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۴۰:۰۲ بعد از ظهر
گاو بنفش

چرا بازار یابی سنتی دیگه جواب نمیده، و چرا برای موفق بودن باید گاو بنفش بساز ین. محصولات و خدمات به یاد موندنی که با بقیه فرق دارن. همچنین این بخشا توضیح میدن که چطور به محض اینکه گاو بنفش خودتون رو پیدا کردین، به بازار هدفتون دسترسی پیدا کنین.

عماد پورحسنی
یکشنبه ۲۲ام فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵:۱۸ بعد از ظهر
تخت خوابت را مرتب کن

تخت خوابت رو مرتب کن) 2017 ( مجموعهای از 10 پند و تجربههای شخصی و با ارزش ویلیام اچ مک ر یون در طول دوران خدمت خود در نیروی در یایی ایالت متحده آمر یکا است. هر یک از توصیههای ساده و در عین حال بی ارزش او، درسهای مهم و مثبتی را در زندگی شما به جا خواهد گذاشت.

عماد پورحسنی
شنبه ۲۱ام فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۳۵:۴۶ قبل از ظهر
گله گرگ

کتاب گله گرگ ) 2019 ( فر یادی برای زنانه ، که به هم بپیوندن ، به هم قدرت بدن و دستاورد های همدیگه رو جشن بگیرن . ابی وامباک با نزدیک شدن به اواخر دوران ورزشی فوق العادش ، این که چطور زنان همه جا میتونن به برتر ی عددی ، برابر ی ، رضایت و لذت برسن رو بررسی می کنه .

عماد پورحسنی
شنبه ۲۱ام فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۳۵:۴۲ قبل از ظهر
موفقیت قابل پیش بینی

کتاب موفقیت قابل پیش بینی یک راهنمای قدم به قدمه که درمورد مراحل مختلف پیشرفت سازمانی توضیح میده که در مسیر رسیدن به موفقیت پایداره. نویسنده نکات و استراتژی هایی برای هر مرحله از فرایند رسیدن به موفقیت رو بیان می کنه .او به شما نشون میده که برای رسیدن به موفقیت قابل پیشبینی چه شرایطی لازمه چطور باید اون شرایط رو فراهم کنین.

عماد پورحسنی
پنجشنبه ۱۹ام فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۲۵:۲۳ بعد از ظهر
میلیونر آزاد

کتاب اخراج میلیونر ) 2013 ( یک کتاب خود آموز الهام بخش برای هر کسیه که برای برای افزایش درآمد و استاندارد زندگیش آمادست . این بخشا ، بر اساس تجربه دست اول میلیونر خود ساخته ، وینس استانتزیونه نوشته شدن . و با استفاده از تموم منابع ممکن برای موفق شدن ، شما رو به سمت یک سفر مشکل ولی بسیار ثمر بخش هدایت می کنن تا زندگی تون رو عوض کنین و بیشترین استفاده رو از توانتون ببرین.

عماد پورحسنی
چهارشنبه ۱۸ام فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۴۳:۰۴ بعد از ظهر
اصول زندگی و کار

کتاب اصول ) 2017 ( بینشی را که ر ی دالیو از تجربه خود به عنوان یکی از موفقتر ین بازرگانان کره زمین بدست آورده است را به اشتراک میگذارد. توصیههای او به ما نشان میدهد که هسته محکم اصول چگونه میتواند تصمیمگیر ی را به یک فرآیند آسان تبدیل کند. اهمیتی ندارد که در چه وضعیتی قرار بگیر ید و یا زندگی چقدر پیچیده باشد، وقتی به اصول تصمیم گیر ی در زندگی و کار با ارائه ابزارهایی بسیار » اصول « ، آگاهی داشته باشید تحلیلی و تخصصی، شما را از حدس زدن دوباره باز میدارد و کمک میکند که بهتر ین تصمیم را بگیر ید.

عماد پورحسنی
سه شنبه ۱۷ام فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۰:۲۰ بعد از ظهر
اتوبوس انرژی

اتوبوس انرژی یک کتابچه راهنماست ،درمورد انرژی مثبت و موفقیت طولانی مدت در زندگی شخصی و حرفه ای شما. این بخشا پر از نصیحت های عملی در مورد این هستن که چطور احساسات منفی رو قطع کنین و افکار مثبت رو جایگزینشون کنین . و با افراد متعهد، و ایمان اینکه هر کار که بخواین میتونین انحام بدین ، به زندگی تون انرژی بدین .

ثبتید!ممنونیم ازینکه نظر دادید!
چه چیزی باعث بهتر شدن ما میشود؟