خلاصه مطالعه‌های همه ی کسایی که در چالش مطالعه شرکت کردن اینجا نوشته شده ...

14 روز مطالعه

هر روز 20 دقیقه مطالعه
mehdi
چهارشنبه ۸ام امرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶:۴۱ بعد از ظهر
منبع
شروع مطالعه کتاب مدرس مرجع

در هر حوزه‌ای مدرسانی وجود دارند که خیلی موفق‌تر از دیگران هستند. مدرس مرجع کسی است که در حوزه فعالیت خودش مطرح‌ترین‌ و بهترین است. چگونه می‌توانید تشخیص دهید که مدرس مرجع هستید یا خیر؟ اگر مدرس مرجع باشید، اغلب مدرس‌های دیگر سعی می‌کنند از اطلاعات شما استفاده کنند. آن‌ها خودشان مدرس هستند ولی برای به‌روز نگه‌داشتن خودشان به شما مراجعه می‌کنند.

niloufar enayati
یکشنبه ۵ام امرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۳۰:۵۸ بعد از ظهر
کاش وقتی 20 ساله بودم میدانستم

در رابطه با کارافرینی و ایجاد شغل با شناسایی نیاز ها و ارزیابی روش حل مسئله ی ان ایده ال گرا نبودن بیش از حد در مرحله ی شروع برای اموزش کارافرینی و خطاگیری توی اون میتونی روی دانشگاهت حساب کن کارگروهی برای شروع کار بسیار مهم است مهارت همکاری رو یاد بگیر

فرزاد سلطان آبادی
شنبه ۴ام امرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۷:۴۹ بعد از ظهر
تئوری مدیریت

مهم ترین ویژگی کارآفرینان خلاقیت و نوآوری است. خلاقیت به معنای خلق یک چیز از چیز دیگری است به طوری که فارغ از قالب و روش های گذشته باشد. خلاقیت مهارت دیدن چیزهایی است که وجود ندارند. با توجه به ارتباط دو سویه خلاقیت و نوآوری با کارآفرینی می توان گفت که خلاقیت و نوآوری اساس کارآفرینی هستند. کارآفرینی فرآیندی است که منجر به ایجاد رضایت مندی و یا تقاضای جدید می گردد. کارآفرینان با خلاقیت و نوآوری ترکیبات جدیدی ازمنابع، فرصت ها و نیازها را خلق می کنند و می توانند در خط مقدم تولید ثروت، توسعه اقتصادی و فن آوری حرکت کنند.

مهدیلو
شنبه ۴ام امرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۴۳:۰۰ قبل از ظهر
حکایت اسب سحر امیز

در جشن عید نوروز،اولین روز سال وفصل بهار،سلطان شیراز به پایان بارعام خود رسیده بود،که ناگاه یک هندو،همراه با اسبی مصنوعی که بسیار طبیعی طراحی شده بود،به طوری که در نگاه اول یک حیوان زنده به نظر می رسید،در پای تخت پدیدار شد.مرد هندو در جلوی تخت به سجده افتاد و.......

فرزاد سلطان آبادی
جمعه ۳ام امرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۸:۲۴ بعد از ظهر
تئوری مدیریت

انواع مکاتب مکتب کلاسیک این نظریه‌ها از سال ۱۸۸۰ تا ۱۹۲۰ شروع شدند و به ۳ دسته کلی تقسیم می‌شوند: 1. مکتب مدیریت علمی فردریک تیلور 2. مکتب مدیریت اداری (اصول‌گرایان) هنری فایول 3. نظریه بروکراسی آرمانی ماکس وبر . مکتب نئوکلاسیک (روابط انسانی) نئوکلاسیک‌ها بر جنبه‌های انسانی مدیریت تأکید می‌کردند. طرفداران این روش معتقد بودند که مدیریت باید توجه خود را بر افراد متمرکز کند مکتب سیستمهای اجتماعی نگرش سیستمی بهترین طریق برای وحدت بخشیدن به مفاهیم و نظریه‌های مدیریت و دستیابی به نظریه‌ای جامع است. مکتب اقتضایی این مکتب که بیشتر طرز فکری درباره سازمان، مدیریت و پدیده هاست. مکتب نوگرایی گروه نظریه‌پردازان امروزی روابط انسانی، از بهبود و بازسازی سازمان صحبت می‌کنند و جای اصول‌گرایان را کسانی گرفته‌اند که معتقدند قبل از آنکه بتوان به اصولی پایبند شد لازم است مدیران زیادی را به طور عملی مورد مطالعه قرار داد.

مهدیلو
پنجشنبه ۲ام امرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۸:۰۷ قبل از ظهر
حکایت پادشاه و حکیم

روزی روزگاری پادشاهی زندگی میکرد که از بیماری جزام رنج میبرد،و تلاش های طبیبان برای درمان او بیهوده بود؛تا اینکه یک طبیب ماهر به نام دوبان وارد دربار او شد.او حکیم با استعداد و ماهری بود که کاملا خواص خوب و بد گیاهانو داروها رو می دانست.به محض اینکه او از بیماری پادشاه با خبر شد ....

مهدیلو
چهارشنبه ۱ام امرداد ۱۳۹۹ ۰۵:۴۸:۴۳ قبل از ظهر
بازرگان و دیو

به روزگار قدیم بازرگانی بود که املاک و کالا و پول فراوان داشت.یک روز،به ناچار،برای انجام یک کار مهمراهی سفری طولانی شد و با خود اسب و خورجینی حاوی مقداریقرص نان و خرما برداشت،زیرا مجبور بود از بیابانی عظیم عبور کند که درانجا به هیچ اذوقه ای دسترسی نداشت.اون بدون هیچ حادثه ای به پایان سفر خود رسید و پس از انجام کارهایش دوباره بر اسب نشست تا به خانه باز گردد.

Pahlavan
سه شنبه ۳۱ام تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۹:۴۵ قبل از ظهر
دنیای سوفی

اگر ندانیم که می میریم طعم زنده بودن را نمی توانیم بچشیم و بدون دریافت شگفتی شگرف زندگی، تصور مرگ نیز ناممکن است. روزی که پزشک به مادربزرگش خبر داد که بیماری اش لاعلاج است چیزی بدین مضمون بر زبان آورد‌‌: تا این لحظه نفهمیده بودم، زندگی چه زیباست تاثر آور نیست که آدم باید بیمار شود تا بفهمد زنده بودن چه نعمتی است؟

مهدیلو
سه شنبه ۳۱ام تیر ۱۳۹۹ ۰۶:۵۲:۲۲ قبل از ظهر
دیباچه

سرگذشت پیدایش کتاب هزارو یک شب،خود حکایتی پر رمز و راز و شگفت انگیز است.بر پایه مطالعه شرق شناسان و پژوهشگران اروپایی،سابقه ی این کتاب به دو هزار سال قبل بر میگردد.انچه مسلم است،کتاب هزارو یک شب پیش از دوران پادشاهان هخامنشی،درهندوستان به ظهور می رسد.

Pahlavan
دوشنبه ۳۰ام تیر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲:۳۷ بعد از ظهر
دنیای سوفی

اگر ندانیم که می میریم طعم زنده بودن را نمی توانیم بچشیم و بدون دریافت شگفتی شگرف زندگی، تصور مرگ نیز ناممکن است. روزی که پزشک به مادربزرگش خبر داد که بیماری اش لاعلاج است چیزی بدین مضمون بر زبان آورد‌‌: تا این لحظه نفهمیده بودم، زندگی چه زیباست تاثر آور نیست که آدم باید بیمار شود تا بفهمد زنده بودن چه نعمتی است؟

ثبتید!ممنونیم ازینکه نظر دادید!

چه چیزی باعث بهتر شدن ما میشود؟