قوانین سایت


قوانین عمومی

میلوژی تابع قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران می‌باشد ، بنابراین هرگونه اقدام و رفتار مغایر با قوانین کشوری از سوی کاربران ، مخالف قوانین سایت بوده و امکان و حق برخورد و پیگیری‌های بعدی برای میلوژی محفوظ خواهد بود .

حریم شخصی

میلوژی به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

میلوژی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت میلوژی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

تعهدات میلوژی

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات میلوژی، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط میلوژی جزئی از اموال میلوژی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار میلوژی است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای میلوژی محفوظ می‏‌دارد.

میلوژی نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. با این حال میلوژی تضمین نمی‏‌کند که توصیفات ارائه شده از سوی کارشناسان و تیم محتوایی و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

وب ‏‌سایت میلوژی هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت میلوژی تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سرویس های عمومی/مشارکتی

سایت میلوژی ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

استفاده از همه این سرویس ها می بایست با رعایت قوانین موضوعه کشوری (جمهوری اسلامی ایران) بوده و به حقوق مادی و معنوی میلوژی خسارتی وارد ننماید.

مالکیت محتوا

همچنین تمامی حق و حقوقات قانونی محتوای این سایت برای شرکت راهبرد توسعه استعداد فرهوش محفوظ بوده و در صورت انتشار محتویات در هر گونه وبسایت و نشریه چاپی، متخلف تحت پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

ثبتید!ممنونیم ازینکه نظر دادید!

چه چیزی باعث بهتر شدن ما میشود؟